فیلم آموزشی
آزمون استخدامی
مصاحبه با رتبه های برتر کنکور الکتروتکنیک
فیلم های آماده فروش هنرستان
فیلم آموزشی
کارنامه قبول شدگان
پیک آخر
آثار برگزیده هنرجویان
گالری تصاویر
معرفی هنرستان ها
معرفی دانشگاه ها
گالری تصاویر
فیلم آموزشی

مطالب برگزیده

سؤالات کنکور فنی گرافیک 98 (کنکور گرافیک)

سؤالات کنکور فنی گرافیک 98 شامل سؤالات دروس مبانی هنرهای تجسمی، تاریخ هنر ایران، تاریخ هنر جهان، طراحی 1 و 2، عکاسی 1 و 2، پایه و اصول صفحه‌آرایی، خط در گرافیک، مبانی تصویرسازی، 

کنکور گرافیک 98
کنکور گرافیک 98
کنکور گرافیک 98
کنکور گرافیک 98
کنکور گرافیک 98
کنکور گرافیک 98
معرفی کتاب های گرافیک مکمل پیشنهادی

شما عزیزان برای آمادگی در کنکور 99 می توانید با استفاده از این دو کتاب که شامل نمونه سوالات چهارگزینه ای عمومی و پایه و تخصصی رشته گرافیک به همراه پاسخ تشریحی به راحتی و به صورت کامل خود را برای کنکور 99 آماده کنید و رتبه خوبی را نیز کسب نمایید. کافیست که با برنامه ریزی درست و اصولی این دو کتاب را در برنامه درسی خود بگنجانید و شاهد نتیجه عالی کنکور خود باشید.

آزمون های آنلاین گرافیک رایگان

همچنین برای شرکت در آزمون های آنلاین رایگان رشته گرافیک می توانید وارد صفحه روبه رو شوید که شامل کلیه آزمون های مربوط به رشته گرافیک و مجموعه سوالات کنکور هنرستان 98 می باشد که می توانید با انجام این آزمون ها که مطابق با استانداردهای کنکور می باشد میزان تسلط خود را بر روی دروس مربوط به این رشته تخمین زده و خود را برای کنکور کاملا آماده فرمایید.

معرفی فیلم های آموزشی گرافیک

همچنین برای مشاهده فیلم های آموزشی رایگان رشته گرافیک می توانید به صفحه رو به رو رفته و دروس مربوط به رشته گرافیک که شامل دروس عمومی و تخصصی می باشد را مشاهده فرمایید. 

کنکور آزمایشی گرافیک

شما عزیزان همچنین می توانید در کنکورهای آزمایشی ما شرکت نمایید که شامل 8 مرحله می باشد. بدین صورت که منابع هر درس به همراه تاریخ برگزاری آزمون همگی به صورت کامل مشخص شده اند.

به این صورت که چند روز قبل از برگزاری آزمون سوالات به همراه پاسخبرگ برای شما ارسال خواهد شد.

و دانش آموزان پس از انجام تست پاسخبرگ را برای انتشارات پست می کنند و پس از تصحیح، کارنامه کامپیوتری دانش آموزان به همراه تراز، درصد و رتبه ی کشوری برای دانش آموز مشخص خواهد شد.

برچسب ها

  روزبه یگانه روزبه یگانه پشتیبان فنی سایت
  2 2 رای ها
  امتیازدهی به مقاله
  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه دیدگاه ها
  2 2 رای ها
  امتیازدهی به مقاله
  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه دیدگاه ها