فیلم آموزشی
آزمون استخدامی
مصاحبه با رتبه های برتر کنکور الکتروتکنیک
فیلم های آماده فروش هنرستان
فیلم آموزشی
کارنامه قبول شدگان
پیک آخر
آثار برگزیده هنرجویان
گالری تصاویر
معرفی هنرستان ها
معرفی دانشگاه ها
گالری تصاویر
فیلم آموزشی

مطالب برگزیده

پرسش های متداول مکانیک خودرو دهم

به دلیل اینکه شما دانش آموزان عزیز تازه وارد این رشته شده اید لذا ما به یکسری از نکاتی که برای موفقیت بیشتر و بهتر به شما کمک می کند را اشاره میکنیم:

پرسش های متداول مکانیک خودرو دهم
پرسش های متداول مکانیک خودرو دهم

 1- دانش آموزان رشته مکانیک خودرو برای موفقیت در این رشته باید به کارهایی مثل تعمیر و تنظیم چیزهای مختلف علاقه داشته باشند و همچنین استعداد مکانیکی تون رو در این زمینه بالا ببرید و با قسمت های مختلف ماشین ها آشنایی پیدا کنید.

 

 

2- شما در کنار داشتن علاقه و پشتکار باید آمادگی بدنی بالایی داشته باشید زیرا این کار به دلیل خم شدن برای رفتن بر روی سقف ماشین یا زیر آن، نیاز دارید که بدن انعطاف پذیری داشته باشید.

 

 

3- دروس تخصصی که در پایه دهم رشته مکانیک خودرو می گذرانید شامل: الزامات محیط کار، سرویس و نگهداری خودروهای سواری، دانش فنی پایه، تعمیرات مکانیک موتور و نقشه فنی رایانه می باشد.

برخی از سوالات متداول بچه ها:

آیا باید در درس هایی مثل فیزیک و شیمی قوی بود؟

اگر در این درس ها قوی باشید و سعی کنید درسی مثل فیزیک و به طورکلی دروس محاسباتی را به خوبی درک کنید، می توانید از افرادی که مکانیکی را فقط از طریق تجربه کاری یاد گرفتند، متمایز شوید و از نظر موقعیت شغلی پیشرفت کنید.

آیا این رشته نیازی به خلاقیت دارد؟

بله اگر می خواهید فردی باشید که به سرعت مشکل وسیله ایی که خراب شده است را بفهمد و آن را برطرف کند، نیاز به خلاقیت و حوصله دارید تا با روش و مسیری که در ذهن دارید آن را تعمیر کنید.

شما هم اگر سوالی در نحوه مطالعه، شیوه پاسخگویی به سوالات امتحانی و یا هر سوالی که در زمینه درسی دارین، می تونین از ما بپرسین. 

موفقیت شما آرزوی ماست

نظرات

ارسال دیدگاه(نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.)

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها