فیلم آموزشی
آزمون استخدامی
مصاحبه با رتبه های برتر کنکور الکتروتکنیک
فیلم های آماده فروش هنرستان
فیلم آموزشی
کارنامه قبول شدگان
پیک آخر
آثار برگزیده هنرجویان
گالری تصاویر
معرفی هنرستان ها
معرفی دانشگاه ها
گالری تصاویر
فیلم آموزشی

مطالب برگزیده

پرسش های متداول حسابداری یازدهم

در این سال شما با دروس تخصصی حسابداری حقوق و دستمزد و حسابداری اموال و انبار آشنا می شوید که از دروس مهم این پایه به شمار می روند. در زیر به یکسری نکات برای موفقیت بیشتر در این رشته اشاره میکنیم:

پرسش های متداول حسابداری یازدهم
پرسش های متداول حسابداری یازدهم

 1- در این رشته میتونید هم کار کنید و هم درس بخونید. در این رشته هم به صورت حضوری و هم غیر حضوری در دانشگاه میتونید ادامه تحصیل دهید.

 

 

2- دقت و نظم در رشته حسابداری خیلی مهمه و برای موفق شدن در این رشته، باید فرد دقیقی باشید. همچنین علاقه به این رشته هم در کنار موارد دیگه بسیار اهمیت داره چون تقریبا حسابداری یک شغل و کار خشک و شاید بعضا کسل کننده باشد، پس بدون داشتن علاقه موفقیت امکان پذیر نیست.

 

 

3- در این رشته اصلا نباید نگران کار باشین چون حتی شرکت های کوچک هم به دلیل داشتن گردش مالی، به یک حسابدار نیاز دارند. پس تا می توانید در سه سال تحصیل تون در هنرستان، مهارت های لازم را کسب کنید تا در آینده وقتی می خواهید وارد بازار کار شوید مشکلی نداشته باشید.

برخی از سوالات متداول بچه ها:

بعد از تمام کردن درسمان در این رشته در دانشگاه، می توانیم چه شغل هایی را انتخاب کنیم؟

بعد از فارغ التحصیلی می توانید بسته به مهارت و توانایی هاتون و همچنین علاقه، شغل هایی مثل کمک حسابدار، حسابدار، حسابدار مالیاتی، حسابداری مالی، حسابداری صنعتی، حسابداری بیمه، حسابداری بانکها، حسابداری دولتی و حسابرسی را انتخاب کنید. البته این رو هم اضافه میکنم که هر چه قدر تجربه و سابقه کاری تون در این زمینه افزایش پیدا کنه میتونید شغل بهتری انتخاب کنید.

آیا برای موفقیت در این رشته باید در دروس عمومی تسلط خاصی داشت؟

در واقع داشتن شم ریاضی در رشته حسابداري از اهميت بسياري برخوردار است، همچنين يک حسابدار بايد بتواند بخوبي گزارش کارهاي خود را ارائه دهد. بنابراين بايد در ادبيات فارسي مسلط بوده و نگارش خوبي داشته باشد.

شما هم اگر سوالی در نحوه مطالعه، شیوه پاسخگویی به سوالات امتحانی و یا هر سوالی که در زمینه درسی دارین، می تونین از ما بپرسین. 

موفقیت شما آرزوی ماست

نظرات

ارسال دیدگاه(نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.)

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها