فیلم آموزشی
آزمون استخدامی
مصاحبه با رتبه های برتر کنکور الکتروتکنیک
فیلم های آماده فروش هنرستان
فیلم آموزشی
کارنامه قبول شدگان
پیک آخر
آثار برگزیده هنرجویان
گالری تصاویر
معرفی هنرستان ها
معرفی دانشگاه ها
گالری تصاویر
فیلم آموزشی

مطالب برگزیده

پرسش های متداول تربیت بدنی دوازدهم

در این پایه شما دانش آموزان اگر مشکل یا سوالی در رشته تون احساس می کنید باید در درس کارآموزی، آنها را برطرف کنید و مهارتتون را در این زمینه بالا ببرید چون در آخرین پایه هنرستان هستید و باید در این مقطع تمام تلاشتون رو بکنید. در زیر به موارد و نکاتی که به درد رشته تون میخوره اشاره میکنیم:

پرسش های متداول تربیت بدنی دوازدهم
پرسش های متداول تربیت بدنی دوازدهم

 1- در این رشته شما علاوه بر تحصیل در این رشته و دریافت مدرک تحصیلی، بر تاثیری که ورزش بر روی شما می گذارد نمیتوان چشم پوشی کرد. شما از نظر آرامش روحی به درجه بالایی می رسید و همیشه فردی سرحال، پر انرژی و سرزنده خواهید بود. 

 

 

2- سعی کنید در طی دوران تحصیل بر روی دروس ریاضی، فیزیک و شیمی خود تمرکز بیشتری بگذارید تا هنگام آمادگی برای کنکور مشکلی در درس های محاسباتی نداشته باشید.

 

 

3- دروس تخصصی که در پایه دوازدهم رشته تربیت بدنی می گذرانید شامل: اخلاق حرفه ای، توسعه سلامت و سبک زندگی با ورزش، عملیات تکمیلی-اصلاحی ورزشها، دانش فنی تخصصی و کارآموزی می باشد.

برخی از سوالات متداول بچه ها:

تعداد سوال و منابع آزمون دروس اختصاصی رشته تربیت بدنی را بگویید؟

شامل: آناتومی و فیزیولوژی، تغذیه و بهداشت مواد غذایی، آزمون های ورزشی، ایمنی و کمک های نخستین که تعداد سوالات آنها به ترتیب عبارتند از: 20، 10، 10 و 10 می باشند.

دروس عمومی که برای کنکور نیاز است بخوانیم کدامند و ضرایب آنها به چه نحوی می باشد؟

زبان و ادبیات فارسی، زبان عربی، معارف، زبان انگلیسی، ریاضی، فیزیک و شیمی می باشد که ضرایب آنها به ترتیب 2، 1، 1.5، 1، 4، 2، 2 می باشد.

شما هم اگر سوالی در نحوه مطالعه، شیوه پاسخگویی به سوالات امتحانی و یا هر سوالی که در زمینه درسی دارین، می تونین از ما بپرسین. 

موفقیت شما آرزوی ماست

نظرات

ارسال دیدگاه(نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.)

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها