بسته طلایی کنکور هنرستان
آزمون استخدامی
فیلم های آماده فروش هنرستان
فیلم آموزشی
مصاحبه با رتبه های برتر کنکور الکتروتکنیک
فیلم آموزشی
کارنامه قبول شدگان
پیک آخر
آثار برگزیده هنرجویان
گالری تصاویر
معرفی هنرستان ها
معرفی دانشگاه ها
گالری تصاویر
فیلم آموزشی

مطالب برگزیده

سوالات کنکور هنرستان

لغات زبان انگلیسی آزمون استخدامی

برای یادگیری لغات انگلیسی راه‌های متعددی وجود دارد. انواع کتاب‌ها، ویدئوها و اپلیکیشن‌ها در دنیا برای این موضوع تولید شده و در دسترس عموم قرار دارند. مشکل اینجاست که تعداد لغات انگلیسی نامحدود است و از سوی دیگر توان و وقت ما محدودیت دارد. به همین خاطر است که باید بدانیم لغات را برای چه منظوری یاد می‌گیریم و و چه منابعی دقیقاً متناسب با نیاز ما هستند. در غیر این صورت در اقیانوسی از مطالب و لغات گم خواهیم شد.

برای حل این مسئله برای اولین بار در انتشارات چهارخونه، کتابی مخصوص برای یادگیری لغات زبان انگلیسی ویژۀ آزمون استخدامی منتشر کردیم که در آن تنها لغات پر کاربرد در آزمون‌های استخدامی کشور طی چند سال گذشته معرفی و آموزش داده شده‌اند. برای آگاهی بیشتر از مطالب داخل کتاب با کلیک بر روی تصویر زیر می‌توانید ویدئوی تشریح فصول کتاب را تماشا کنید.

زبان انگلیسی کلید موفقیت در آزمون‌های استخدامی

علاوه بر آن در این صفحه نیزبرخی لغات این کتاب را که در آزمون‌ها مکرر استفاده می‌شوند با استفاده از صوت و تصویر آموزش می‌دهیم. برای شروع درس‌ها بر روی آیکون زیر (درس اول) کلیک کنید.

کتاب "لغات ضروری زبان انگلیسی برای آزمون استخدامی" اولین و تنها کتاب تألیف شده با تمرکز کامل بر روی آزمون استخدامی است که لغات انگلیسی به کار رفته در آزمون‌های استخدامی سال‌های گذشته را آموزش داده است. در این کتاب با روش‌های متنوع ، ساده و مؤثر معنی و نحوۀ کاربرد این لغات ارائه شده و سوالات آزمون‌های استخدامی قبلی که از این لغت‌ها استفاده نموده‌اند را آورده و پاسخ داده است.

نظرات

ارسال دیدگاه(نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.)

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها