فیلم آموزشی
آزمون استخدامی
مصاحبه با رتبه های برتر کنکور الکتروتکنیک
فیلم های آماده فروش هنرستان
فیلم آموزشی
کارنامه قبول شدگان
پیک آخر
آثار برگزیده هنرجویان
گالری تصاویر
معرفی هنرستان ها
معرفی دانشگاه ها
گالری تصاویر
فیلم آموزشی

مطالب برگزیده

سوالات کنکور هنرستان
کامپیوتر کلیه گرایش ها
کامپیوتر کلیه گرایش ها

مشاوره پایه نهم

مشاوره برای آمادگی شرکت در آزمون های ورودی مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان

مشاوره پایه نهم

برای موفقیت در این گونه آزمونها، باید با یک برنامه ی دقیق و منسجم پیش رفت. داشتن یک هدف و برنامه دقیق و همچنین کمک گرفتن از یک مشاور خوب، می تواند شما را برای رسیدن به هدفتان یاری دهد.

ما نیز برای موفقیت شما در این مسیر، در کنارتان خواهیم بود. در ابتدا به یکسری نکات و مواردی که برای داشتن یک برنامه درست و منطقی به شما کمک خواهد کرد را اشاره می کنیم:

1- در ابتدا باید هدف خود را مشخص کنید و بر روی آن تمرکز کنید. اینکه در کدام مدرسه دوست دارید قبول شوید. اینکار به شما انگیزه لازم برای پیمودن این مسیر را خواهد داد.

2- دروسهایی را که در آن مشکل دارید، مشخص کنید. برای آنها زمان بیشتری بگذارید. اگر لازم بود حتما به کلاس بروید یا از کسی برای حل آن کمک بگیرید.

3- دروس تخصصی مثل ریاضی و تجربی، به دلیل داشتن ضریب بالا در امتحان، از دروس مهم برای قبولی در این آزمونهاست. پس زمان بیشتری در برنامه تان برای آنها بگذارید.

4- پیشنهاد میکنیم از ابتدای سال نهم و یا حتی زودتر، بر روی تست های ریاضی و علوم زمان بگذارید. هر چقدر تست های این دروس را حل کنید به نفعتان خواهد بود! 

5- از سوالات مفهومی و تست هایی که نیاز به وقت و درک زیادی دارند، نترسید. با زمان گذاشتن برای حل آنها، قدرت درک خود را افزایش می دهید.

6- در درس علوم و همچنین دروس حفظی مانند پیام های آسمانی به جزئیات و نکاتی که در زیرنویس تصاویر کتاب و قسمت های مربوط به بیشتر بدانیم غافل نشید. برای اینگونه دروس حفظی خلاصه برداری کنید و در زمان های مرده تان مانند زمانی که از خانه به مدرسه میروید یا زنگ های تفریح در مدرسه آنها را مرور کنید.

7- با پرس و جو کردن از دبیران خود، یک آموزشگاه معتبر و مناسب در این زمینه پیدا کنید و با رفتن به کلاس برای درس هایی که مشکل دارید، شانس موفقیت خودتان را افزایش دهید.

استفاده از کتابهای مناسب:

با توجه به افزایش داوطلبان شرکت در آزمون های ورودی به اینگونه مدارس، کتاب های کمک آموزشی در این زمینه نیز خیلی افزایش پیدا کرده است. با کمک گرفتن از یک مشاور خوب، کتاب های تستی خود را انتخاب کنید. پیشنهاد ما به شما حل سوالات آزمونهای سال های قبل مدارس مختلف نمونه دولتی و تیزهوشان است زیرا با شیوه و مدل طرح سوالات آشنا می شوید. انتشارات ما نیز کتابی را با عنوان مجموعه سوالات طبقه بندی شده، که شامل آزمون های تیزهوشان سراسری و آزمون های ورودی مدارس منتخب 31 استان کشور  است که دارای پاسخ کاملا تشریحی نیز می باشد.

 برای مشاهده رایگان صفحات کتاب مجموعه سوالات طبقه بندی شده نمونه دولتی و تیزهوشان نهم بر روی تصویر کتاب کلیک نمایید.

کتاب تیزهوشان و نمونه دولتی پایه نهم

شما هم اگر سوالی در نحوه مطالعه،برنامه ریزی و یا هر سوالی که در زمینه درسی دارین، می تونین در قسمت پرسش های متداول از ما بپرسین. 

موفقیت شما آرزوی ماست

نظرات

ارسال دیدگاه(نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.)

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها