بسته طلایی کنکور هنرستان
آزمون استخدامی
فیلم های آماده فروش هنرستان
فیلم آموزشی
مصاحبه با رتبه های برتر کنکور الکتروتکنیک
فیلم آموزشی
کارنامه قبول شدگان
پیک آخر
آثار برگزیده هنرجویان
گالری تصاویر
معرفی هنرستان ها
معرفی دانشگاه ها
گالری تصاویر
فیلم آموزشی

مطالب برگزیده

سوالات کنکور هنرستان

توضیح کتاب های کمک درسی رشته کامپیوتر سال دوم و سوم هنرستان

چراگام به گام؟

كتاب‌های گام به گام معمولاً برای دسترسی سريع هنرجويان به راه حل مسائل كتاب درسی است. بدين منظور برای استفاده از اين كتاب‌ها عزيزان بايد توجه داشته باشند كه ابتدا كليه مطالب آموزشی را مطالعه و سپس سعی در حل تمرينات كتاب داشته باشند و كليه تمرينات را با كمك همكلاسی ها و هنرآموزان حل كنند. سپس اگر در پاسخ به حل مسئله‌ای ناتوان بوديد می توانيد از راه‌حل‌های ارائه شده در اين كتاب استفاده كنيد.

در اين كتاب مبانی رايانه ـ برنامه‌سازی 1 (سی شارپ) ـ سيستم عامل 1 و 2 فيزيك ـ بسته‌های نرم‌افزاری 1 و 2 قرار دارد.

مجموعه سؤالات طبقه‌بندی شده كنكور كامپيوتر 

مجموعه سؤالات طبقه‌بندی شده كنكور كامپيوتر شامل كليه تست‌های كنكورهای گذشته تا آخرين كنكور برگزار شده برای دروس تخصصی می باشد. اين تستها در كتاب به صورت طبقه‌بندی شده با توجه به سرفصل هر كتاب درسی است در ضمن در انتهای آن نيز پاسخنامه تشريحی گنجانده شده است تا با روش‌های تستی بيشتر آشنا شويد. اين كتاب منبع بسيار خوبی براي كنكور بچه‌های فنی حرفه‌ای و كاردانش است.

آموزش نکته به نکته کنکور کامپیوتر

آموزش نكته به نكته كتابی شامل آموزش دروس تخصصی براي كنكور می باشد. در اين كتاب كليه دروس تخصصی به صورت نكته‌دار و در يك مجموعه آموزش داده می شود تا دانش‌آموز از تهيه چند كتاب بی نياز باشد و همه را در يك مجموعه داشته باشد اين كتاب مخصوصاً برای بچه‌های كاردانش بسيار مفيد است. زيرا بچه‌های كاردانش برای كنكور بايد منابع فنی را مطالعه كنند.

مجموعه سؤالات طبقه‌بندی شده كنكور عمومی و پايه

مجموعه سؤالات طبقه‌بندی شده كنكور عمومی و پايه مانند دروس تخصصی شامل كليه تست‌های دروس عمومی و پايه برای كنكور است. اين كتاب منبع عظيمی از سؤالات را در خود دارد كه البته در انتهای آن پاسخ تشريحی نيز وجود دارد.

امتحان نهایی سال سوم

كتاب‌ امتحان نهایی شامل امتحانات آخر ترم 5 درس نهایی برای هر رشته می باشد كه هر امتحان به همراه بارم‌بندی و پاسخ تشريحی می باشد با اين كتاب می توانيد به راحتی از پس امتحانات خرداد برآييد.

نظرات

ارسال دیدگاه(نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.)

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها