بسته طلایی کنکور هنرستان
آزمون استخدامی
فیلم های آماده فروش هنرستان
فیلم آموزشی
مصاحبه با رتبه های برتر کنکور الکتروتکنیک
فیلم آموزشی
کارنامه قبول شدگان
پیک آخر
آثار برگزیده هنرجویان
گالری تصاویر
معرفی هنرستان ها
معرفی دانشگاه ها
گالری تصاویر
فیلم آموزشی

مطالب برگزیده

سوالات کنکور هنرستان

بررسی کنکور 98 هنرستان از دید دانش آموزان

بررسی دروس عمومی کنکور هنرستان 98 

دروس عمومی در کنکور 98 به چه صورت بوده است؟ دروس عمومی کنکور 98 بسیار سخت و دشوار بود، چون خیلی به نکات ریز و کلیدی پرداخته شده بود و دانش آموزانی که کاملا به دروس عمومی مسلط بودند می توانستند به راحتی سوالات را پاسخ بدهند.

بررسی درس های شایستگی پایه کنکور 98

درس های شایستگی پایه کنکور 98 به چه صورت بوده است؟ درس های شایستگی پایه کنکور 98 خیلی سخت بود به این دلیل که حتی از فعالیت های کتاب نیز سوال طرح شده بود و این مستلزم این بود که دانش آموز حتی باید به فعالیت های داخل کتاب نیز مسلط بود تا بتواند سوالات را به راحتی پاسخ دهد و این موضوع نیاز به مطالعه دقیق و مستمر دارد.

بررسی درس های تخصصی هنرستان کنکور 98

درس های تخصصی کنکور 98 چگونه بود؟ درس های تخصصی کنکور 98 بسیار دشوار بود به این علت که سوالات طرح شده در کنکور کاملا مفهومی بود و به نکته به نکته کتاب های تخصصی اشاره شده بود و سوالات کاملا کلیدی بود و دشوار بود.

تیم چهارخونه با گردآوری کتاب های مربوط به کنکور که شامل کتاب های نکته به نکنه تمامی دروس و کتاب عمومی تمامی دروس و گام به گام های مربوط به هر رشته که شامل سوالات مطابق با استانداردهای کنکور و مطابق سلیقه طراحان سوال کنکور می باشد این امکان را فراهم کرده است که دانش آموزان با مطالعه این کتاب ها به صورت مرتب و برنامه ریزی شده در کنکور موفق شده و رتبه های بسیار خوبی را کسب کرده اند. کتاب های چهارخونه با بررسی کامل کتب درسی و سوالات ریز به ریز و دقیق از تمامی قسمت های کتاب باعث شده است که دانش آموزان در کنکور با مشکلی مواجه نشوند و کاملا بتوانند به راحتی تمامی سوالات را پاسخ دهند زیرا مشابه تمامی سوالات کنکور در کتاب های چهارخونه ذکر شده است. در زیر به تعدادی از کتاب های مربوط به رشته های مختلف اشاره می کنیم که شما می توانید برای مطالعه 10 صفحه اول کتاب روی جلد کتاب مربوطه کلیک کرده و 10 صفحه اول کتاب را به صورت رایگان مطالعه نموده و در صورت تمایل سفارش دهید.

معرفی کتاب های کنکور
کتاب عمومی پایه
معماری
کتاب مکانیک خودرو
کتاب الکتروتکنیک
تربیت بدنی
گرافیک
شبکه و نرم افزار
حسابداری
نظرات

ارسال دیدگاه(نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.)

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها