فیلم آموزشی
آزمون استخدامی
مصاحبه با رتبه های برتر کنکور الکتروتکنیک
فیلم های آماده فروش هنرستان
فیلم آموزشی
کارنامه قبول شدگان
پیک آخر
آثار برگزیده هنرجویان
گالری تصاویر
معرفی هنرستان ها
معرفی دانشگاه ها
گالری تصاویر
فیلم آموزشی

مطالب برگزیده

سوالات کنکور هنرستان

 آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی

آزمون استخدام فراگیر، آزمونی جهت ویژه متقاضیان کار در سازمان‌ها، وزارتخانه‌ها وسایر شغل های دولتی است که به صورت سالانه و با انتشار اطلاعیه در طول سال برگزار می‌شود. نهمین دوره آزمون فراگیر دستگاه‌های اجرایی در سال ۱۴۰۱ به پایان رسید و دهمین دوره آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی فرایندش از اواخر فروردین سال ۱۴۰۲ آغاز شده

ریخ برگزاری آزمون مشترک ۱۲ خرداد ماه سال ۱۴۰۲ بوده و در فرصت اندک باقی‌مانده ما توصیه می‌کنیم به مطالعه مدون و قوی برای آزمون بپردازید.

شرایط ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۲

با توجه به اهمیت آزمون های استخدامی که یک آزمون سرنوشت ساز برای کسانی که به دنبال شغل خوب هستند ، لازم دانستیم تا در این مقاله ابتدا یک بیوگرافی کامل از انتشارات چهارخونه به شما عزیزان ارائه کرده باشیم تا از اسالت این موسسه اطمینان حاصل فرمایید و در قدم دوم با خیالی آسوده از امکانات و محصولات انتشارات چهارخونه استفاده کنید

انتشارات چهارخونه با بیش از 8 سال فعالیت مستمر در آزمون های مختلف استخدامی و دستگاه های اجرایی کشور توانسته جایگاه مطمئنی در میان داوطلبان آزمون استخدامی داشته باشد و با توجه به اهمیت بسیار بالای این آزمون انتشارات چهارخونه محصولات و محتوایی را تهیه کرده است تا شما عزیزان هیچگونه دقدقه ی در زمینه تهیه منابع معتبر ، تهیه کتاب ، تهیه فیلم آموزشی و ... را نداشته باشید.

موسسه چهارخونه با توجه به فعالیت های دیگر که در حوزه آموزش دارد بسیار اطلاعات خوبی در زمینه ازمون استخدامی در سایت گنجانده است و لازم به ذکر است که انتشارات چهارخونه بیش از 20 سال در حوزه هنرستان و شاخه فنی و حرفه ای و کنکور فنی و حرفه ای فعالیت میکند و برند اول در کنکور فنی و حرفه ای میباشد

با توجه به نوع فعالیت های انتشارات چهارخونه در حوزه هنرستان ، این انتشارات اشراف کامل به تمام مشاغل آزمون استخدامی دارد و به صورت بسیار تخصصی توانسته محتوا و کتبی را تولید کند که بدون نقض و از معتبر ترین منابع تولید شده باشد.

۱- با توجه به توضیحات ارائه شده، آزمون استخدامی ۱۴۰۲ به منظور تامین نیروی انسانی چند سازمان و نهاد به صورت هماهنگ برگزار می شود. لذا بدیهی است که شرایط عمومی ثبت نام این آزمون استخدامی برای همه عناوین شغلی مورد نیاز اعلام شده، یکسان باشد.

۲- در این صورت شرایط عمومی ثبت نام تمامی داوطلبان یکسان بوده، اما شرایط اختصاصی ثبت نام رشته های آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی با توجه به هر سمت و عنوان شغلی متفاوت می باشد. از این رو مطالعه شرایط ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی مندرج در دفترچه ثبت نام برای هر داوطلب متقاضی این آزمون حائز اهمیت می باشد.

۳- از مهم ترین شرایط عمومی ذکر شده در دفترچه استخدام دستگاه های اجرایی 1402 می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  •  تدین به دین اسلام
  •  التزام به قانون اساسی ایران
  •  عدم منع نظام وظیفه برای آقایان
  •  عدم اعتیاد به مواد مخدر
  •  عدم سابقه محکومیت
  •  برخورداری از سلامت جسمانی و روانی و توانایی متناسب با کار
  •  عدم وجود هر گونه ممنوعیت برای استخدام در دستگاه های اجرایی

زمانبندی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۲

  1. داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1402 را دارند، باید همواره جدیدترین اخبار و اطلاعیه های پیرامون این موضوع را از موثق ترین منبع یعنی سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی کشور به آدرس hrtc.ir پیگیری نمایند. با انتشار اخبار مربوطه نسبت به برگزاری آزمون استخدامی در هر سال، اطلاعیه هایی نیز مبنی بر زمان انتشار دفترچه این آزمون به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.
  2. تمامی موارد مربوط به آزمون استخدامی فراگیر ۱۴۰۲ همچون زمان شروع ثبت نام، زمان برگزاری، زمان پرینت کارت ورود به جلسه، سهمیه های قابل استفاده، رشته و عنوان شغل های مورد نیاز و غیره همگی در دفترچه آزمون استخدامی درج شده است. لذا داوطلبان قبل از شروع فرآیند ثبت نام خود می بایست به دقت دفترچه را مطالعه نمایند و بر طبق مقررات و روال ذکر شده در آن در زمان های معین اقدام به نام نویسی در آزمون نمایند.
  3. به جهت تامین نیروی انسانی دستگاه های متفاوت اجرایی، شرایط و ضوابطی نیز برای شرکت کنندگان در دفترچه راهنما ذکر شده است. از آن جا که با خرید کارت اعتباری ثبت نام امکان عودت وجه آن وجود نخواهد داشت، بهتر است داوطلبان دقت کافی را در مطالعه بندها و صفحات مختلف دفترچه منتشر شده داشته باشند.

انتشارات چهارخونه در آزمون استخدامی

معرفی محصولات انتشارات چهارخونه در حوزه آزمون استخدامی

big circle کتاب های تست آزمون های استخدامی دستگاه های اجرایی کشور

big circle کتاب های آموزش نکته به نکته آزمون های استخدامی دستگاه های اجرایی کشور

big circle کلاس های آنلاین مشاوره و آموزشی در حوزه آزمون استخدامی

big circle فیلم های آموزشی ضبط شده برای دروس مختلف آزمون استخدامی به صورت رایگان

big circle فیلم های مشاوره ای در راستای هدایت داوطلبان آزمون استخدامی کشور

big circle محتوای آموزشی به صورت مقاله در بخش های مختلف سایت در قالب آزمون استخدامی

کتاب های تست آزمون های استخدامی دستگاه های اجرایی کشور:

کتاب های تست انتشارات چهارخونه که در حوزه آزمون استخدامی با دقت بسیار بالایی تالیف شده دارای رفرنس درسی میباشد که کمتر کتابی در بازار وجود دارد که مشابه این کتب در قالب آزمون استخدامی تالیف شده باشد و علاوه بر آن این کتب همگی به صورت میکروطبقه بندی میباشد و همگی تست ها دارای پاسخنامه تشریحی به همراه سوالات ادوار گذشته آزمون استخدامی و جدیدترین سوالات ازمون استخدامی(سال1401) میباشد.

کتاب های تست آزمون استخدامی انتشارات چهارخونه

کتاب های آموزش نکته به نکته آزمون های استخدامی دستگاه های اجرایی کشور :

و اما کتاب های نکته به نکته که بسیار کاربردی تالیف شده است و از توضیحات اضافی و بیهوده در تالیف این کتاب ها پرهیز شده و همان طور که از عنوان این نوع کتاب پیداس دروس به صورت نکته به نکته تالیف شده است.این کتاب ها به شما کمک خواهد کرد تا در یادگیری سرعت بیشتری داشته باشید و در تست زنی در ازمون به نکات مهم دقت بیشتری داشته باشید.

کتاب های نکته به نکته آزمون استخدامی انتشارات چهارخونه

کلاس های آنلاین مشاوره و آموزشی در حوزه آزمون استخدامی:

در انتشارات چهارخونه برای داوطلبان عزیز آزمون استخدامی کلاس های آنلاین مشاوه ای و آموزشی ترتیب خواهد شد که در صورت نیاز به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.این کلاس ها به شما کمک خواهد کرد تا قبل از آزمون از سطح علمی و کافی برخوردار باشید .

فیلم های آموزشی ضبط شده برای دروس مختلف آزمون استخدامی به صورت رایگان:

بنا به درخواست بالای داوطلبان آزمون استخدامی برای فیلم های آموزشی ، انتشارات چهارخونه در سایت خود قسمتی را تدارک دیده و بخشی از دروس عمومی و تخصصی آزمون استخدامی را به صورت فیلم آموزشی ضبط کرده است و آن را به صورت رایگان در اختیار داوطلبان عزیز گذاشته است.مزیت بسیار خوب این فیلم ها کمک بسیار زیاد به یادگیری دروس عمومی و تخصصی میباشد که شما را از هرگونه آموزش دیگری بی نیاز میکند و تمام فیلم های آموزشی ضبط شده در قالب آزمون هاس استخدامی و نکات این آزمون تدریس شده است.شما داوطلبان عزیز میتوانید با کلیک به روی لینک زیر از فیلم های رایگان آزمون استخدامی استفاده کنید.

فیلم های مشاوره ای در راستای هدایت داوطلبان آزمون استخدامی کشور:

با توجه به سردرگمی برخی از داوطلبان آزمون استخدامی در بخش های مختلفی از این آزمون مثل نحوه ثبت نام در این آزمون ، اطلاع از منابع و ضرایب آزمون استخدامی ، نحوه شرکت در آزمون های استخدامی ، تهیه منابع معتبر برای آمادگی آزمون استخدامی ، اطلاع از مواد مشاغل مختلف آزمون استخدامی و ... انتشارات چهارخونه برای این موضوع هم راه حلی مرتفع کرده است و در قسمت فیلم های آموزشی آزمون استخدامی کلیپ های مختلفی در قالب مشاوره آزمون استخدامی تهیه کرده است که همگی به صورت رایگان میباشد برای مشاهده این فیلم ها لطفا به روی عکس های هر فیلم کلیک کنید.

مشاوره کامپیوتر استخدامی
مشاوره منابع آزمون استخدامی الکتروتکنیک

محتوای آموزشی به صورت مقاله در بخش های مختلف سایت در قالب آزمون استخدامی:

در سرتاسر وب سایت انتشارات چهارخونه صفحاتی را مشاهده میکنید که بسیار آموزنده میباشند.مقاله های مختلفی مانند همین صفحه ای که در حال حاضر در حین مطالعه ای آن هستید یکی از چند مقاله ای است که در قالب آزمون استخدامی نوشته شده است و برای آن زمان بسیاری گذاشته شده ، علاوه بر آن بسیار با دقت و نکته بینانه و از منابع معتبر این آزمون استفاده شده است.شما داوطلب عزیز میتوانید با کلیک به روی مقاله های زیر از اطلاعات بسیار زیادی مطلع شوید.

آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور

آزمون فراگیر استخدامی بر اساس مصوبات شورای توسعه‌ی مدیریت و سرمایه‌ی انسانی و توسط سازمان امور اداری و استخدامی حداکثر سالی دو بار (معمولاً سالی یکبار) برگزار می‌شود. برای آشنایی بیشتر با قوانین مرتبط با آزمون استخدامی بخش‌هایی از این بخشنامه‌ها را مرور می‌کنیم.

آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

این بخشنامه‌ها از سال 1393 تا 1400 ابلاغ شده‌اند و دستورالعمل‌های مشخصی برای استخدام دستگاه‌های اجرایی از طریق آزمون استخدامی تعیین کرده‌اند. آخرین بخشنامه مربوط به مرداد ماه سال 1400 می‌باشد که در اینجا به جزئیاتی از آن اشاره می‌کنیم.

خلاصه دستورالعمل برگزاری آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی (تنقیح شده و ابلاغی ۱۴۰۰) (بخشنامه شماره ۲۴۵۱۰ مورخ ۱۰‏/۰۵‏/۱۴۰۰ سازمان اداری و استخدامی کشور)

دستگاه‌های اجرایی باید برای استخدام، ابتدا از سازمان امور اداری و استخدامی مجوز دریافت نمایند. سپس از طریق آزمون کتبی استخدامی، مصاحبه و گزینش اخلاقی و عقیدتی نسبت به استخدام افراد اقدام نمایند. ملاک قبولی در آزمون کتبی، کسب نمرۀ حد نصاب است و حد نصاب نیز کسب حداقل پنجاه درصد (%۵۰) نمره مکتسبه نفر اول با ارزش وزنی چهل درصد (۴۰%) برای حیطه عمومی و شصت درصد (۶۰%) برای حیطه تخصصی در هر شغل- شهرستان در هر یک از دستگاه‌های اجرایی می‌باشد.

آزمون استخدامی (عمومی و تخصصی) برای دستگاه‌های اجرایی که دارای مجوز استخدامی و مجوز انتشار آگهی استخدام می‌باشند، به صورت امتحان مشترک فراگیر حداکثر دو بار در سال (در فصل‌های بهار و پاییز) توسط سازمان برگزار می‌شود.

مواد آزمون استخدامی

تعداد سوالات امتحان عمومی حداقل۱۰۰ و حداکثر ۱۵۰سوال خواهد بود كه به صورت چهار گزینه‌‌ای و با احتساب یک سوم نمره منفی طراحی خواهد شد. مواد امتحان عمومی به شرح زیر تعیین می‌شود:

توضیح: برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر کدام از این مواد آزمون بر روی نام آن‌ها کلیک نمایید.

سوالات حیطه‌های تخصصی در امتحان مشترک با توجه به شغل مورد نظر و به صورت چهار گزینه‌‌ای با احتساب یک سوم نمره منفی به تعداد حداقل۵۰ و حداکثر ۱۰۰ سوال خواهد بود.

مصاحبۀ استخدامی

دستگاه‌های اجرایی می‌توانند نسبت به انجام مصاحبه استخدامی از پذیرفته شدگان امتحان مشترک اقدام نمایند. شرط لازم برای انتخاب افراد جهت انجام مصاحبه استخدامی، کسب حد نصاب می‌باشد و انتخاب افراد بر اساس مجموع نمره فضلی آنان (با وزن چهل درصد (۴۰%) برای حیطه‌ی عمومی و شصت درصد (۶۰%) برای حیطه‌ی تخصصی) به تعداد سه (۳) برابر ظرفیت پذیرش در هر شغل و محل مورد تقاضا صورت می‌پذیرد. در صورت درخواست دستگاه اجرایی و موافقت سازمان، معرفی افراد برای مصاحبه‌ی استخدامی تا پنج برابر ظرفیت استخدامی، مشروط بر اینکه در زمان ثبت نام به داوطلبان اطلاع‌رسانی گردد، امکان‌پذیر خواهد بود.

دستگاه اجرایی موظف است پس از برگزاری مصاحبه استخدامی، نسبت به معرفی افراد اصلی به گزینش بر اساس مجموع نمره فضلی آنان با وزن هفتاد درصد (۷۰%) برای امتحان مشترک (با در نظر گرفتن وزن‌های تعیین شده برای حیطه‌های عمومی و تخصصی) و سی درصد (۳۰%) برای مصاحبه‌ی استخدامی، به تعداد یک برابر ظرفیت پذیرش اقدام نماید. در صورت عدم تأیید افراد معرفی شده در فرآیند گزینش، نفرات ذخیره به ترتیب نمره فضلی به گزینش معرفی خواهند شد.

گزینش استخدامی

در صورتی كه پس از اعلام نظر گزینش، نیروی انسانی مورد نیاز از بین داوطلبانی که در مصاحبه استخدامی پذیرفته شده‌اند تأمین نگردد، دستگاه اجرایی می‌تواند از سایر داوطلبان همان شغل و محل مورد تقاضا که در امتحان مشترک حد نصاب لازم را کسب نموده‌اند، به ترتیب نمره‌ی فضلی برای انجام سایر مراحل استخدامی دعوت به عمل آورد.

دستگاه اجرایی موظف است حداکثر ظرف مدت سه (۳) ماه پس از اعلام نظر گزینش و انجام سایر تشریفات استخدامی، نسبت به درخواست شماره‌ی مستخدم برای افراد پذیرفته شده‌ی نهایی از طریق سامانه‌ی کارمند ایران اقدام نماید. همچنین حداکثر ظرف یک (۱) ماه پس از اخذ شماره‌ی مستخدم، نسبت به صدور حکم کارگزینی یا تنظیم قرارداد پیمانی آنان اقدام نماید.

انتخاب شغل محل

داوطلبان استخدام در زمان ثبت نام می‌توانند علاوه بر شغل محل مورد تقاضا به عنوان انتخاب اصلی، یک شغل محل دیگر را به عنوان انتخاب دوم در همان دستگاه اجرائی انتخاب نمایند. دستگاه‌های اجرایی می‌توانند پس از اعلام نتیجه نهایی هر آزمون در بازه‌ی زمانی برگزاری آزمون بعدی تا حداکثر به مدت شش (۶) ماه پس از اعلام نتیجه، در هر یک از شغل محل‌هایی که داوطلب نداشته و یا افراد پذیرفته شده کمتر از نیاز دستگاه باشند، از میان داوطلبان همان آزمون، به ترتیب نمرات فضلی در مرحله آزمون کتبی، نسبت به دعوت از آن‌ها جهت انجام سایر مراحل استخدامی اقدام نماید.

برای مشاهدۀ متن کامل بخشنامه اینجا کلیک کنید.

همچنین برای دانلود دفترچۀ راهنمای ثبت‌نام در آزمون سال 1401 نیز اینجا کلیک کنید.

برای مشاهدۀ توضیحات در مورد مصاحبۀ استخدامی، اینجا کلیک کنید.

برای اطلاع از آخرین اخبار آزمون استخدامی، اینجا کلیک کنید.

فیلم های آزمون استخدامی

نظرات

ارسال دیدگاه(نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.)

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
49 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
5 روز قبل

سلام وقت به خیر
کتاب استخدامی اموزش و پرورش برای دبیری فتو گرافیک دارید؟

مدیر
3 روز قبل
پاسخ به  شریف

با درود عمومی هاش هست

S. I. N. A
20 روز قبل

سلام و وقت بخیر خدمت شما

می خواستم بپرسم سوالات طبقه بندی شده دروس تخصصی استخدامی (استادکار الکتروتکنیک ) چرا موجود نیست؟ از کجا میتونم تهیه کنم.؟

مدیر
18 روز قبل
پاسخ به  S. I. N. A

با درود ایشالا در آینده برای فروش قرار خواهد گرفت

S. I. N. A
15 روز قبل
پاسخ به  روزبه یگانه

خب این آزمون یازدهمین استخدامی دستگاه های اجرایی داره میاد برای خوندنش لازم دارم چکار باید کرد؟

مدیر
11 روز قبل
پاسخ به  S. I. N. A

با درود منابع عمومی و تخصصی را خریداری کنید

ندا
5 ماه قبل

سلام. من آزمون دبیری زبان انگلیسی شرکت کردم. منبع تخصصی کتاب های زبان متوسطه پایه هفتم تا دوازدهم هستن. کتابی دارید که مباحث اینها رو پوشش بده؟ خواهش می کنم جواب بدین خیلی وقت ندارم

مدیر
5 ماه قبل
پاسخ به  ندا

با درود منابع حیطه عمومی و اختصاصی درسایت موجود است متاسفانه تخصصی موجود نیست

Sahel
8 ماه قبل

سلام من کتاب آموزگار ابتدایی رو سفارش دادم.پرداخت هم کامل شد اما پیامک نیومد برام.از کجا میتونم پیگیری کنم؟

Afrooz
9 ماه قبل

با عرض سلام وقت تون بخیر.
دو فایل آموزشی ادبیات و معارف مورخ اول اسفند خریداری نموده ام، با کد سفارش ۱۲۰۳۶۳، ولی تا کنون به دستم نرسیده. راهنمایی بفرمایید چگونه می تونم پیگیری کنم. متشکرم

9 ماه قبل
پاسخ به  Afrooz

با سلام
دوست عزیز لطفا با شماره تلفن های 09126200026 ویا 02166595859 تماس حاصل فرمایید
با ارزوی موفقیت

mohamadii
10 ماه قبل

کتابهای عمومی شما برای ازمون استخذامی وزارت نفت قابل استفاده است؟

آخرین ویرایش 10 ماه قبل توسط mohamadii
10 ماه قبل
پاسخ به  mohamadii

درود بر شما
بله دوست عزیز
کتاب های عمومی ازمون استخدامی انتشارات چهارخونه معتبر ترین و کاربردی ترین کتاب در حوزه آزمون استخدامی است که همه ی داوطلبان آزمون استخدامی از این کتاب برای دروس عمومی ازمون خود استفاده میکنند.
و این کتاب تنها کتاب موجود در بازار است که دارای رفرنس درسی است به علاوه این که تست های سال 1401 در این کتاب تالیف شده

lale nejati
10 ماه قبل

سلام
برای دروس عمومی آزمون استخدامی فیلم آموزشی هو وجود دارد؟

10 ماه قبل
پاسخ به  lale nejati

سلام خدمت شما
بله وحود دارد که شما میتوایند از طریق لینک زیر به این فیلم ها دسترسی پیدا کنید
https://4khooneh.org/%D9%87%D9%86%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86/%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D9%87-%D8%AF%D9%87%D9%85/%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D9%87-%D8%AF%D9%87%D9%85/
موفق و پیروز باشید

هادی
10 ماه قبل

برای آزمون استخدامی بانک ها چه منبعی وجود دارد؟؟؟
اگر امکانش هست لطفا راهنمایی بفرمایید
سپاس

رضا ثابت قدم
10 ماه قبل

درود بر شما
آیا برای آزمون شرکت مخابرات منابعی موجود هست که بتونیم خریداری کنیم؟؟؟مثله کتاب یا جزوه

usef hajizade
10 ماه قبل

سلام وقت بخیر
آیا مشاوره ای هم هستش که بتونم برای آزمون استخدامی شرکت نفت ازشون کمک بگیرم؟؟؟

10 ماه قبل
پاسخ به  usef hajizade

درود بر شما
کاربر گرامی برای مشاوره ازمون استخدامی شما میتوانید به بخش مشاوره ازمون استخدامی به آدرس لینک زیر مراجعه فرمایید
https://4khooneh.org/%d9%85%d8%b4%d8%a7%d9%88%d8%b1%d9%87-%d8%a2%d8%b2%d9%85%d9%88%d9%86-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%ae%d8%af%d8%a7%d9%85%db%8c/

آسو
1 سال قبل

سلام خسته نباشید ببخشید من واسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش رشته هنرآموز الکتروتکنیک طبق فیلم مشاوره ای که گذاشتید دو کتاب نکته به نکته و مجموعه سوالات چهار گزینه ای الکتروتکنیک شما رو خوندم آیا کافی هست و مشابه اینا سوالات میاد یا منابع بیشتری لازم هست؟ ممنون میشم جوابتونو بشنوم

1 سال قبل
پاسخ به  آسو

با سلام خدمت شما
دوست گرامی بله دوست عزیز این دو کتاب تمام منابع دروس عمومی شما را پوشش خواهد داد
امکانش هست که این سوالات داخل آزمون هم طراحی بشه
در صورت سوالات بیشتر لطفا با شماره های 09126200026 – 02166595859 تماس حاصل فرمایید
موفق و پیروز باشید

Fatemeh ammari
1 سال قبل

سلام من تو آزمون استخدامی به عنوان کارشناس اموراداری شرکت کردم واسه اون منابع یا تست ندارید من تو سایت از فیلم های استخدامی شما استفاده میکنم خیلی عالی هستش با اون یاد میگیرم نیازی به تهیه کتاب ها هم هست؟

1 سال قبل
پاسخ به  Fatemeh ammari

دورد بر شما کاربر گرامی
قطعا کتاب ها نقش تاثیر گذاری برای آزمون شما خواهد داشت به دلیل این که کتاب های آزمون استخدامی انتشارات چهارخونه واقعا بهترین منبع برای آزمون های استخدامی هستند
حتما پیشنهاد میکنم از کتاب های استخدامی هم استفاده کنید

Fatemeh ammari
1 سال قبل
پاسخ به  وحید فیلی

من کتابهارو از شما خریدم به دستم رسید ممنون عالین

حبیب ابراهیمی
1 سال قبل

سلام ببخشین نمونه سوالات تخصصی برای دبیری علوم تجربی با پاسخ های تشریحی یا چهار جوابی ندارید؟؟
ممنون

1 سال قبل

با سلام خدمت شما دوست عزیز
خیر برای این گروه درسی کتابی در انتشارات چهارخونه وجود ندارد
با آرزوی موفقیت

شاهین
1 سال قبل

سلام .متأسفانه سوالات ازمون استخدامی الکتروتکنیک رو نزاشتید

1 سال قبل
پاسخ به  شاهین

درود بر شما
حتما در هفته های آینده بعد از تولید به روی سایت قرار خواهد گرفت
موفق باشید

مسعود سردارزهی
1 سال قبل
پاسخ به  وحید فیلی

سلام
سوالات استخدامی هنرآموز الکتروتکنیک رو محیا نکردین ؟
لطفاً به اشتراک بگذارید.

راضیه
1 سال قبل

سلام
ببخشید امکان خرید کتابها بطور حضوری داخل شهرمون وجود نداره؟

1 سال قبل
پاسخ به  راضیه

با سلام و درود
بله شما میتوانید از طریق سایت انتشارات چهارخونه قسمت نمایندگی ها شهر و استان مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید و بعد از پیدا کردن نزدیک ترین نمایندگی انتشارات چهارخونه میتوانید به آنجا مراجعه کرده و یا با آن نمایندگی تماس بگیرید تا در صورت موجود داشتن کتاب آن را به صورت حضوری تهیه کنید در غیر این صورت از طریق همین سایت میتوانید به صورت اینترنتی آن را خریداری کنید

محمک
1 سال قبل

کتابها سوالات اخرین ازمون استخدامی رو شامل میشه

1 سال قبل
پاسخ به  محمک

بله دوست عزیز

نگین نظری پور
1 سال قبل

سلام وقتتون بخیر.کتاب تست برای دروس عمومی آزمون استخدامی پاسخ نامه ی تشریحی داره؟

1 سال قبل

با سلام
بله هم کتاب تست دروس عمومی آزمون استخدامی وجود دارد و هم کتاب آموزش نکته به نکته ی آزمون استخدامی
تحت عنواین مجموعه سوالات طبقه بندی شده آزمون استخدامی (تست) و آموزش نکته به نکته آزمون استخدامی (آموزش نکته به نکته)

سامان
2 سال قبل

سلام متاسفانه سوالات آزمون استخدامی کنترل و ابزار دقیق رو نگذاشته بودید

مدیر
مونا رحیمی
2 سال قبل
پاسخ به  سامان

با سلام
موقتاً برای این دروس کتاب استخدامی چاپ نشده دوست عزیز
موفق باشید

امین
2 سال قبل

سلام ممنون از کتابهای خوبتون واقعا مفید و کاربردی هستن

imeni(مدیر)
2 سال قبل
پاسخ به  امین

سلام روز به خیر
سپاس از همراهی شما دوست گرامی.

رضا
2 سال قبل

سلام خسته نباشید ببخشید این دو کتاب عمومی که گذاشتید برای آزمون استخدامی چه فرقی دارن با هم؟

imeni(مدیر)
2 سال قبل
پاسخ به  رضا

سلام روز به خیر
دوست عزیز این دو کتاب مجموعه سوالات طبقه بندی شده که شامل تمامی تست های آزمون های سال های گذشته به همراه پاسخ تشریحی است و کتاب آموزش نکته به نکته که به صورت کاملا تشریحی به آموزش کلیه دروس عمومی آزمون استخدامی پرداخته است. این دو کتاب مکمل هم هستند و با مطالعه این دو کتاب به راحتی می توانید تمامی دروس عمومی آزمون استخدامی را پاسخ دهید.
موفق و پیروز باشید.

علی
2 سال قبل

سلام خسته نباشید کتاب های عمومی به تنهایی برای آزمون استخدامی کافی هستش؟ دیگه کتاب دیگه ای نیاز نیست بخونیم؟

imeni(مدیر)
2 سال قبل
پاسخ به  علی

سلام روز به خیر
بله دوست گرامی کافی هستند. دو کتابی که برای دروس عمومی آزمون استخدامی وجود دارد کافی و کامل هستند و توسط اساتید برتر کشور تهیه و تألیف شده است که به می توان گفت کامل ترین کتابی است در زمینه دروس عمومی آزمون استخدامی در حال حاضر وجود دارد. یک کتاب آموزش نکته به نکته است و یکی مجموعه سوالات طبقه بندی شده که شامل تمامی تست های آزمون های سال گذشته است و این دو کتاب در کنار هم برای آزمون استخدامی کافی می باشد.
موفق و پیروز باشید.

عرفان
8 ماه قبل
پاسخ به  imeni(مدیر)

سلام منابع ارشد عمران گرایش سازه هم دارید؟؟برای آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش میخوام

مدیر
8 ماه قبل
پاسخ به  عرفان

بادرود خیر متاسفانه