فیلم آموزشی
آزمون استخدامی
مصاحبه با رتبه های برتر کنکور الکتروتکنیک
فیلم های آماده فروش هنرستان
فیلم آموزشی
کارنامه قبول شدگان
پیک آخر
آثار برگزیده هنرجویان
گالری تصاویر
معرفی هنرستان ها
معرفی دانشگاه ها
گالری تصاویر
فیلم آموزشی

مطالب برگزیده

سوالات کنکور هنرستان
کتاب عمومی استخدامی-درس اطلاعات عمومی و دانش اجتماعی و قانون اساسی آزمون استخدامی

درس اطلاعات عمومی و دانش اجتماعی و قانون اساسی در کنار درس هوش و توانمندی های عمومی یکی از هفت درس عمومی در آزمون‌های استخدامی فراگیر است که در کتاب "مجموعه سوالات طبقه‌بندی شده دروس عمومی استخدامی" ارائه شده است. درس اطلاعات عمومی و دانش اجتماعی و قانون اساسی خود شامل بر سه مبحث است:

1-اطلاعات عمومی

2- دانش اجتماعی

3- قانون اساسی

در کتاب "مجموعه سوالات طبقه‌بندی شده دروس عمومی استخدامی" به هر یک از این مباحث یک فصل اختصاص داده شده و سوالات ادوار گذشتۀ آزمون استخدامی به همراه پاسخ تشریحی آنها در انتهای فصول ارائه شده‌اند. علاوه بر آنها سوالات تألیفی با استاندارد مشابه نیز در هر فصلی با پاسخ تشریحی قرار گرفته‌اند.

متقاضیان آزمون‌های استخدامی با استفاده از این کتاب عمومی استخدامی می‌توانند نمونه سوالات ادوار گذشته را مشاهده و برای تمرین و مرور آنها را حل کنند. پاسخ‌های تشریحی در انتهای فصل نیز برای کنترل و مرور راه‌حل کمک بسیار مفیدی هستند.

در کتاب عمومی استخدامی درس طلاعات عمومی و دانش اجتماعی و قانون اساسی شامل بر 196 تست است که با مجموعه پاسخ‌های تشریح 19 صفحه را به خود اختصاص داده‌اند.

به عنوان نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی فراگیر سال 1399 را بررسی می‌کنیم و می‌بینیم که از هر کدام از مباحثی که در بالا گفتیم چند سوال در این آزمون مطرح شده است:

1- اطلاعات عمومی: هفت سوال

2- دانش اجتماعی: پنج سوال

3- قانون اساسی: سه سوال

به این ترتیب مشاهده می‌کنید که سوالات عمومی آزمون استخدامی در بخش اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی به چه صورت در بین مباحث مختلف توزیع شده بودند. نکتۀ مهمی که باید به آن توجه کنید این است حوزۀ موضوعاتی که در این بخش مورد سوال قرار می‌گیرند بسیار وسیع است و بخصوص در بخش اطلاعات عمومی، سوالات ممکن است از تاریخ، جغرافیا، سیاست در حوزه‌های داخلی و بین‌المللی مطرح شوند. بعلاوه اگر آزمون استخدامی که در آن شرکت می کنید مربوط به سازمان یا شرکت مشخصی باشد، این احتمال وجود دارد که سوالات این بخش به زمینۀ تخصصی آن کارفرما مرتبط باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد درس طلاعات عمومی و دانش اجتماعی و قانون اساسی و ویژگی‌های این مبحث در کتاب نکته به نکته دروس عمومی آزمون استخدامی اینجا کلیک کنید.

تمامی این مباحث همگی در کتاب آموزش نکته به نکته دروس عمومی آزمون استخدامی به صورت نکته به نکته و تشریحی وجود دارد که شما داوطلب گرامی از طریق لینک زیر (بر روی تصویر کلیک کنید) این کتاب را تهیه فرمایید

جهت کسب اطلاعات بیشتر از مباحث دروس عمومی آزمون استخدامی میتوایند به لینک زیر مراجعه فرمایید.

نظرات

ارسال دیدگاه(نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.)

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها