فیلم آموزشی
آزمون استخدامی
مصاحبه با رتبه های برتر کنکور الکتروتکنیک
فیلم های آماده فروش هنرستان
فیلم آموزشی
کارنامه قبول شدگان
پیک آخر
آثار برگزیده هنرجویان
گالری تصاویر
معرفی هنرستان ها
معرفی دانشگاه ها
گالری تصاویر
فیلم آموزشی

مطالب برگزیده

پرسش های متداول ماشین ابزار یازدهم

ما در ابتدا به یه سری نکات که برای موفقیت در این رشته نیاز دارید اشاره میکنیم و شما هم اگر سوال یا مشکلی در زمینه درسی دارید در پایین همین برگه از ما بپرسید:

پرسش های متداول ماشین ابزار یازدهم
پرسش های متداول ماشین ابزار یازدهم

 1- هنرجویان عزیز برای موفقیت در این رشته لازم است تجربه و مهارت های خودتون را از همان ابتدای ورود به این رشته بالا ببرید، در درس های کارگاهی و آزمایشگاهی سعی کنید تمام نکاتی که به شما آموزش داده می شود را به طور عملی فراگیرید.

 

 

2- باید محاسبات فنی، رسم فنی و طراحی قطعات مختلف صنعتی را در طول تحصیل در هنرستان به خوبی یاد بگیرید که در آینده برای ساخت قطعات بوسیله ماشین های تراش و ... مشکلی نداشته باشید.

 

 

3- دروس تخصصی که در پایه یازدهم رشته ماشین ابزار می گذرانید شامل: کارگاه نوآوری و کارآفرینی، تولید به روش تراشکاری، تولید قطعات به روش فرزکاری می باشد.

برخی از سوالات متداول بچه ها:

در پایان دوره هنرستان، چه توانمندی هایی باید کسب کرده باشیم؟

مهارت هایی مثل: تراش قطعات فلزی با ماشین تراش، انجام ریخته گری و جوشکاری فلزات، نقشه خوانی و ترسیم نقشه، فرزکاری سطوح مختلف و ... .

پس از فارغ التحصیل شدن در این رشته، در چه سازمان هایی می توانیم مشغول به کار شویم؟

فارغ التحصیلان این رشته می توانند در صنعت ماشین سازی، ابزار سازی، خودرو سازی و یا صنعت کشاورزی و یا هوایی مشغول شوند و یا به طور کلی می توانند در قسمت هایی که نیاز به طراحی و ساخت و تولید قطعات و ماشین آلات داشته باشند، مشغول به کار شوند. 

شما هم اگر سوالی در نحوه مطالعه، شیوه پاسخگویی به سوالات امتحانی و یا هر سوالی که در زمینه درسی دارین، می تونین از ما بپرسین. 

موفقیت شما آرزوی ماست

نظرات

ارسال دیدگاه(نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.)

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.