فیلم آموزشی
آزمون استخدامی
مصاحبه با رتبه های برتر کنکور الکتروتکنیک
فیلم های آماده فروش هنرستان
فیلم آموزشی
کارنامه قبول شدگان
پیک آخر
آثار برگزیده هنرجویان
گالری تصاویر
معرفی هنرستان ها
معرفی دانشگاه ها
گالری تصاویر
فیلم آموزشی

مطالب برگزیده

پرسش های متداول الکتروتکنیک دهم

به دلیل اینکه شما دانش آموزان عزیز تازه وارد این رشته شده اید و اطلاعات خاصی درباره آن ندارید، ما در ابتدا به یکسری نکات که برای موفقیت شما در این رشته و مسیر کمک میکند، اشاره می کنیم و در انتها به پرسش هایی که در زمینه درس و رشته خود دارید، پاسخ می دهیم:

پرسش های متداول الکتروتکنیک دهم
پرسش های متداول الکتروتکنیک دهم

 1- رشته الکتروتکنیک در زمینه صنعت، و در گروه رشته برق و رایانه قرار گرفته است. برای موفقیت در این مسیری که انتخاب کرده اید لازم است در ابتدا به آن علاقه داشته باشید و آن را با آگاهی کافی انتخاب کرده باشید.

 

 

2- باید سعی کنید که همیشه یک فرد خلاق و به روزی باشید زیرا با پیشرفت سریع تکنولوژی، نیاز به اطلاعات روز بسیار احساس می شود و اگر شخصی بخواهد در این عرصه موفق باشد باید همیشه اطلاعاتش جدید و در حال یادگیری آنها باشد تا بتواند در هر شرایط ،تصمیم گیری درست و خوبی انجام دهد.

 

 

3- در این رشته در سال دهم باید دانش آموز درس های تخصصی و عملی مثل طراحی و سیم کشی برق ساختمان های مسکونی، طراحی و نصب تاسیسات جریان ضعیف، دانش فنی پایه، نقشه کشی فنی رایانه ای (برق و رایانه) را به خوبی یاد بگیرد چون این دروس پیش نیاز درس های کارگاهی و عملی سال های آینده می باشند و تا این دروس را به خوبی فرا نگیرد نمی تواند در این رشته موفق شود.

برخی از سوالات متداول بچه ها:

برای موفقیت در این رشته در چه درس های پایه ای باید قوی باشیم؟

داشتن پایه قوی در درس هایی مثل ریاضی و فیزیک و علاقه داشتن به کارهای عملی به شما در موفق شدن و رسیدن به اهدافتون خیلی کمک می کند.

در این رشته نیاز به مطالعه غیر از کتاب های درسی داریم؟

به طورکلی برای موفقیت در هر رشته و زمینه ایی داشتن اطلاعات بیشتر به شما خیلی کمک می کند. در این رشته هم با توجه به ارتباطی که با تکنولوژی و رایانه و... دارد، مطالعه جانبی خیلی میتواند موثر باشد، سعی کنید فردی کنجکاو باشید و درس ها را عمیق بخوانید.

شما هم اگر سوالی در نحوه مطالعه، شیوه پاسخگویی به سوالات امتحانی و یا هر سوالی که در زمینه درسی دارین، می تونین از ما بپرسین. 

موفقیت شما آرزوی ماست

نظرات

ارسال دیدگاه(نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.)

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها