مصاحبه با رتبه برتر رشته حسابداری سرکار خانم شقایق مغربی

1
توضیحات

در این قسمت با سرکار خانم شقایق مغربی رتبه برتر رشته حسابداری صحبت خواهیم کرد. ایشون از برنامه ریزی درسیشون و علت موفقیتشون توضیح خواهند داد.

مصاحبه با رتبه برتر رشته حسابداری
برای مشاهده کلیک کنید
21 دقیقه
جزئیات
نظرات کاربران

مصاحبه با رتبه های برتر کنکور 98
«رشته حسابداری»

در این قسمت به مصاحبه با یک نفر از عزیزانی که رتبه برتر کنکور 98 در رشته حسابداری هستند صحبت می کنیم. ضمن تبریک خدمت شما و آرزوی موفقیت های روز افزون خدمت شما.

سرکار خانم شقایق مغربی از استان البرز هستند که در کنکور 98 فنی حرفه ای رشته حسابداری رتبه برتر کنکور 98 را بدست آوردند. در این قسمت مصاحبه ای با ایشون انجام دادیم که حتما برای دوستانی که می خواهند در کنکور 99 شرکت کنند قابل توجه و کاربردی است.

سرکار خانم شقایق مغربی در این مصاحبه در رابطه با رشته حسابداری و چگونگی انتخاب این رشته صحبت می کنند. ایشون دغدغه های خود را در رابطه با کنکور 98 و چگونگی برخورد با آن را خدمت شما عزیزان توضیح می دهند. اینکه در این مسیر با چه مسائلی رو به رو شده اند و چگونه توانستند کنکور 98 را با موفقیت پشت سر بگذارند و تجربیاتشون رو در اختیار شما عزیزان قرار داده اند. امیدواریم که صحبت ها و تجربیات ایشون برای شما مفید واقع شود و شاهد موفقیت های روز افزون همه شما عزیزان باشیم.

کارنامه

«کتاب های پیشنهادی»

نکته عمومی و پایه

آموزش نکته به نکته دروس کنکور عمومی و پایه

حسابدرای

مجموعه سوالات چهار گزینه ای حسابداری

عمومی و پایه

مجموعه سوالات چهار گزینه ای عمومی و پایه

برچسب ها

  روزبه یگانه روزبه یگانه پشتیبان فنی سایت
  0 0 رای ها
  امتیازدهی به مقاله
  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه دیدگاه ها