فیلم آموزشی
فیلم آموزشی
کارنامه قبول شدگان
بسته طلایی کنکور هنرستان
پیک آخر
فیلم های آماده فروش هنرستان
مصاحبه با رتبه های برتر کنکور الکتروتکنیک
آثار برگزیده هنرجویان
گالری تصاویر
نظام قدیم
معرفی هنرستان ها
معرفی دانشگاه ها
گالری تصاویر
فیلم آموزشی
فیلم آموزشی
رتبه 1 کنکور الکتروتکنیک

مطالب برگزیده

سوالات کنکور هنرستان
460

پاسخنامه ریاضی 3 فنی حرفه ای کنکور 94

استاد آموزش فیلم: مهندس روزبه یگانه

دانش آموزان عزیز هنرستانی، کتاب های زیر را برای موفقیت بهتر در کنکور کاردانی، به شما پیشنهاد میکنیم

موفقیت شما آرزوی ماست

پاسخنامه ریاضی 3 فنی حرفه ای کنکور 94

مجموعه حاضر سوالات طبقه‌بندي شده كنكور کامپیوتر است که در هر فصل  آن ابتدا تست‌هاي كنكورهاي گذشته و سپس تست‌هاي تأليفي قرار داده شده است و در آخر هر فصل يك بخش جديد افزوده شده كه شامل تست‌هاي المپيادهاي استاني و كشوري است. گفتني است تمامي تست‌هاي اين كتاب به صورت طبقه‌بندي شده مي‌باشد بدين معني كه كليه تست‌ها براساس فصل‌هاي كتاب درسي قرار داده شده تا دانش‌آموزان با مطالعه هر فصل از هر كتاب درسي بتوانند تست‌هاي متناسب با آن فصل را يافته و مورد مطالعه قرار دهند.

 

برای مشاهده رایگان چند صفحه اول از کتاب مجموعه سوالات طبقه بندی شده کنکور کامپیوتر، میتونید بر روی عکس کتاب کلیک نمائید.

پاسخنامه ریاضی 3 فنی حرفه ای کنکور 94

مجموعه سوالات طبقه بندی شده کنکور الکترونیک، سوالات طبقه‌بندي شده كنكور الکترونیک است كه بر طبق آخرين متدهاي طبقه‌بندي و بسيار دقيق و موشكافانه گردآوري گرديده است و شامل سوالات كنكور سالهاي قبل مي‌باشد كه متمايز از مجموعه‌هاي ديگر مي‌باشد و با توجه به اهميت اين درس اميد است كه در پيشبرد سطح علمي دانش‌پژوهان مفيد واقع گردد.

برای مشاهده رایگان چند صفحه اول از کتاب مجموعه سوالات طبقه بندی شده کنکور الکترونیک کاردانی، میتونید بر روی عکس کتاب کلیک نمائید.

پاسخنامه ریاضی 3 فنی حرفه ای کنکور 94

مجموعه سوالات طبقه بندی شده کنکور نقشه کشی عمومی، سوالات طبقه‌بندي شده كنكور است كه بر طبق آخرين متدهاي طبقه‌بندي و بسيار دقيق و موشكافانه گردآوري گرديده است و شامل سوالات كنكور سالهاي قبل مي‌باشد كه متمايز از مجموعه‌هاي ديگر مي‌باشد. 

 

برای مشاهده رایگان چند صفحه اول از کتاب مجموعه سوالات طبقه بندی شده کنکور نقشه کشی عمومی کاردانی، میتونید بر روی عکس کتاب کلیک نمائید.

ارسال دیدگاه(نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.)

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

  Subscribe  
اطلاع از