فیلم آموزشی
آزمون استخدامی
فروش ویژه فلش مموری
فیلم آموزشی
کارنامه قبول شدگان
بسته طلایی کنکور هنرستان
پیک آخر
فیلم های آماده فروش هنرستان
مصاحبه با رتبه های برتر کنکور الکتروتکنیک
آثار برگزیده هنرجویان
گالری تصاویر
نظام قدیم
معرفی هنرستان ها
معرفی دانشگاه ها
گالری تصاویر
فیلم آموزشی
فیلم آموزشی
رتبه 1 کنکور الکتروتکنیک

مطالب برگزیده

سوالات کنکور هنرستان
863

فیلم آموزش ریاضی نهم فصل 6(قسمت ششم)

استاد آموزش فیلم:

آقای ابراهیمی، استاد متوسطه اول

فیلم آموزش ریاضی نهم فصل ششم شامل نه قسمت است که مباحث فصل ششم را به صورت کامل توضیح می دهد و بعد از آن به حل تمرین ها و مثال های مرتبط با آن پرداخته است.در این قسمت با شیوه حل مسائل مربوط به مبحث معادله خط اشنا خواهید شد. 

دانش آموزان عزیز دوره اول متوسطه، کتاب های زیر را برای بهتر شدن در درس ریاضی و دروس عمومی به شما پیشنهاد میکنیم

موفقیت شما آرزوی ماست

فیلم آموزش ریاضی نهم فصل 6(قسمت پنجم)

بعضي وقتها بچه‌ها براي قبولي در امتحانات ریاضی دچار مشكل مي‌شوند. يكي از دلايل مهم آن هم آشنا نبودن دانش‌آموزان با سطح سؤالات امتحاني است. بطوريكه بعضي اوقات حتي دانش‌آموزان خوب نيز از ديدن سَبك سؤالات امتحاني تعجب مي‌كنند. بهترين راه حل براي اين مسئله مطالعه نمونه سؤالات امتحانی هماهنگ دوره های گذشته است. دانش‌آموزاني كه نمونه سؤالات امتحاني را مطالعه كرده‌اند با سطح سؤالات آشنا شده و قبل از امتحان آرامش و اطمينان بيشتري نسبت به قبولي خود دارند. به همين منظور ما کتاب نمونه سؤالات امتحانی ریاضی پایه نهم به همراه پاسخ تشريحي را پیشنهاد میکنیم مطمئن باشيد كه در امتحانات خيلي به شما كمك مي‌كند.

برای مشاهده رایگان چند صفحه اول از کتاب نمونه سؤالات امتحانی ریاضی پایه نهم، میتونید بر روی عکس کتاب کلیک نمائید.

کتاب کار ریاضی نهم

چیدمان کتاب کار ریاضی نهم به شکلی است که دانش آموز پس از خواندن درس و آشنایی با مثال های متعدد و چگونگی حل آن‌ها با انبوهی از سوالات مختلف و متنوع روبه رو می شود به طوری که بعد از حل آن‌ها به اهداف آموزشی هر فصل به خوبی نایل آمده و بی هیچ تردیدی بر دانش مورد نظر کتاب،اشراف می یابد.قرار گرفتن نمونه سوالات هماهنگ استانی دقیقا در پایان هر فصل و درست بعد از نمونه سوالات تکمیلی مولفان،جایی برای نگرانی و ترس از مفاهیم مردافکن ریاضی باقی نخواهد گذاشت و بی هیچ اغراق و مبالغه ای کتاب حاضر راهگشای بی مانندیست برای کسانی که همواره آموختن ریاضی را کاری صعب و دشوار پنداشته اند.

برای مشاهده رایگان چند صفحه اول از کتاب کار ریاضی پایه نهم، میتونید بر روی عکس کتاب کلیک نمائید.

کتاب تیزهوشان و نمونه دولتی پایه نهم

درکتاب‌ مجموعه سوالات طبقه بندی شده نمونه دولتی و تیزهوشان نهم، شامل سوالات کلیه دروس آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان است که سوالات آن بر اساس فصل های کتاب درسی جدید طبقه بندی شده و دارای پاسخ کاملا تشریحی است. این کتاب میتواند به عنوان بهترین منبع سوالات آزمون های نمونه دولتی و تیزهوشان سراسر کشور باشد.

 

برای مشاهده رایگان چند صفحه اول از کتاب مجموعه سوالات طبقه بندی شده نمونه دولتی و تیزهوشان نهم، میتونید بر روی عکس کتاب کلیک نمائید.

فیلم آموزش ریاضی نهم فصل 6(قسمت پنجم)

در کتاب مجموعه سوالات امتحانی پایه نهم پیک آخر مجموعه سوالات امتحانی پایه نهم برای آزمون های خرداد قرار داده شده است لازم به ذکر است که تمام درس های پایه نهم شامل ریاضی-عربی-فارسی-انگلیسی-علوم تجربی-پیام های آسمان-مطالعات اجتماعی-امادگی دفاعی در این کتاب وجود دارد و از هر درس ۵ نمونه سوالات امتحانی به همراه پاسخنامه تشریحی وجود دارد.

 

برای مشاهده رایگان چند صفحه اول از کتاب مجموعه سوالات امتحانی پایه نهم پیک آخر، میتونید بر روی عکس کتاب کلیک نمائید.

ارسال دیدگاه(نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.)

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

  Subscribe  
اطلاع از