فیلم آموزشی
آزمون استخدامی
فروش ویژه فلش مموری
فیلم آموزشی
کارنامه قبول شدگان
بسته طلایی کنکور هنرستان
پیک آخر
فیلم های آماده فروش هنرستان
مصاحبه با رتبه های برتر کنکور الکتروتکنیک
آثار برگزیده هنرجویان
گالری تصاویر
نظام قدیم
معرفی هنرستان ها
معرفی دانشگاه ها
گالری تصاویر
فیلم آموزشی
فیلم آموزشی
رتبه 1 کنکور الکتروتکنیک

مطالب برگزیده

سوالات کنکور هنرستان
1045

برای مشاهده فیلم های آموزشی لطفا کلیک فرمایید.

فیلم آموزشی ریاضی 3 مبحث تابع

نام استاد : روزبه یگانه

این فیلم آموزشی مربوط به ریاضی 3  و یادآوری مبحث تابع و مفاهیم و مروری بر ریاضی 11 می باشد که توسط استاد روزبه یگانه گردآوری و تنظیم شده است. در این قسمت شکل های مختلف تابع را بررسی می کنیم.

ریاضی 3

کتاب آموزش ریاضی 3 ویژه پایه دوازدهم هنرستان شامل پودمان های زیر می باشد:

کاربرد برخی تابع ها در زندگی روزمره، درک مفهوم حد، مقایسه حدهای یک طرفه و دو طرفه، درک مفهوم مشتق و محاسبات مشتق و کاربردها.

کتاب آموزش ریاضی 3 شامل درسنامه کامل و جامع به همراه مثال و همچنین سوالات کنکور سراسری، آزاد، المپیاد و سوالات تألیفی منطبق با سرفصل های کتاب درسی است و طبقه بندی سوالات بر اساس آخرین تغییرات کتاب درسی انجام گرفته است.

برای مطالعه 10 صفحه اول کتاب به صورت رایگان لطفا کلیک فرمایید.

کتاب تست شبکه و نرم افزار

مجموعه سوالات چهارگزینه ای شبکه و نرم افزار رایانه شامل سؤالات چهار گزینه ای از دروس تخصصی پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم می باشد که این مجموعه شامل قابلیت های مهم زیر می باشد:

1) مطالب و سوالات چهارگزینه ای این مجموعه، قابل استفاده برای دانش آموزان فنی حرفه ای و کاردانش در پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم می باشد.

2) سوالات چهارگزینه ای این مجموعه، به صورت میکروطبقه بندی شده می باشد که دانش آموزان می توانند مطالب درسی هر بخش را بر اساس این سوالات بیاموزند.

3) این مجموعه دارای پاسخ تشریحی می باشد که دانش آموز می تواند از طریق آن به یادگیری مطالب درسی بپردازد.

4) این مجموعه بر اساس آخرین ویرایش مطالب درسی مصوب طراحی شده است.

5) با توجه به یکپارچه بودن دروس تخصصی در این مجموعه در قالب یک کتاب، دانش آموزان را از تهیه چندین کتاب تخصصی، بی نیاز می سازد.

برای مطالعه 10 صفحه اول کتاب به صورت رایگان لطفا کلیک فرمایید.

کتاب تست الکتروتکنیک

مجموعه حاضر سوالات طبقه‌بندی شده كنكور الکتروتکنیک است كه بر طبق آخرين متدهای طبقه‌بندی و بسيار دقيق و موشكافانه گردآوری گرديده است و شامل سوالات كنكور سالهای قبل می باشد كه متمايز از مجموعه‌های ديگر می باشد و با توجه به اهميت اين درس اميد است كه در پيشبرد سطح علمی دانش‌پژوهان مفيد واقع گردد. لازم به ذكر است كه بخش كارگاه برق صنعتی مطابق با آخرين تغييرات كتاب درسی تنظيم شده است.

برای مطالعه 10 صفحه اول کتاب به صورت رایگان لطفا کلیک فرمایید.

کتاب تست مکانیک خودرو

 کتاب مجموعه سوالات طبقه بندی شده کنکور مکانیک خودرو شامل مجموعه تست‌های دانشگاه سراسری و آزاد طبقه‌بندی شده منطبق با سرفصل كتاب درسی همراه با جواب تشريحی می باشد. با مطالعه اين كتاب داوطلب علاوه بر آزمون دانش خود، حوزه سؤالات كنكور در بحث مورد نظر را درمی يابد و از مطالعات پراكنده رها می شود. توصيه می شود كه روش حل مساله را در مركز توجه خود قرار دهيد تا در مسايل مشابه از يك تكنيك مشابه استفاده كنيد با توجه به اين‌كه تست‌های اين كتاب تماما سوالات كنكور سال‌های گذشته می باشد و از نظر سطح دشواری كاملا تابع سليقه طراحان سوالات كنكور است.

برای مطالعه 10 صفحه اول کتاب به صورت رایگان لطفا کلیک فرمایید.

ارسال دیدگاه(نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.)

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

  Subscribe  
اطلاع از