فیلم آموزشی
آزمون استخدامی
فروش ویژه فلش مموری
فیلم آموزشی
کارنامه قبول شدگان
بسته طلایی کنکور هنرستان
پیک آخر
فیلم های آماده فروش هنرستان
مصاحبه با رتبه های برتر کنکور الکتروتکنیک
آثار برگزیده هنرجویان
گالری تصاویر
نظام قدیم
معرفی هنرستان ها
معرفی دانشگاه ها
گالری تصاویر
فیلم آموزشی
فیلم آموزشی
رتبه 1 کنکور الکتروتکنیک

مطالب برگزیده

سوالات کنکور هنرستان
669

آموزش کنکوری فیزیک 1 هنرستان

استاد آموزش فیلم: دکتر پیکر

دانش آموزان عزیز هنرستانی، کتاب های زیر را برای موفقیت بهتر در کنکور کاردانی، به شما پیشنهاد میکنیم

موفقیت شما آرزوی ماست

آموزش کنکوری فیزیک 1 هنرستان

کتاب حاضر آموزش نکته به نکته می باشد که سرفصل‌های آن منطبق با کتاب تست می‌باشد لذا شما عزیزان می‌توانید به راحتی مباحثی را که مشکل دارید شناسایی نمایید و نسبت به رفع آن قدم بردارید. این کتاب شامل دروس: فیزیک 1، شیمی 1، ریاضیات 1و2، عربی، زبان انگلیسی، ادبیات و دین وزندگی می باشد.

 

برای مشاهده رایگان چند صفحه اول از کتاب آموزش نکته به نکته دروس کنکور عمومی و پایه کاردانی، میتونید بر روی عکس کتاب کلیک نمائید.

آموزش کنکوری فیزیک 1 هنرستان

مجموعه سوالات طبقه بندی شده کنکور عمومی و پایه شامل سؤالات كنكور سال‌هاي گذشته كارداني پيوسته است كه براساس سرفصل كتاب‌هاي درسي، طبقه‌‌بندي شده و مي‌تواند بهترين مرجع براي كنكور داوطلبان هنرستاني باشد. كتاب كاملاً به روز بوده و سؤالات كنكور سراسري سال جدید را نيز شامل مي‌شود. طبقه‌بندي موضوعي سؤالات باعث مي‌شود كه داوطلب بتواند پس از مطالعه هر فصل نقاط ضعف و قوت خود را در آن موضوع تشخيص داده و تا حدي با سليقه طراحان كنكور در رابطه با آن مبحث آشنا شود.

برای مشاهده رایگان چند صفحه اول از کتاب مجموعه سوالات طبقه بندی شده کنکور عمومی و پایه کاردانی، میتونید بر روی عکس کتاب کلیک نمائید.

پاسخنامه ریاضی 3 فنی حرفه ای کنکور 94

مجموعه سوالات طبقه بندی شده کنکور نقشه کشی عمومی، سوالات طبقه‌بندي شده كنكور است كه بر طبق آخرين متدهاي طبقه‌بندي و بسيار دقيق و موشكافانه گردآوري گرديده است و شامل سوالات كنكور سالهاي قبل مي‌باشد كه متمايز از مجموعه‌هاي ديگر مي‌باشد. 

 

برای مشاهده رایگان چند صفحه اول از کتاب مجموعه سوالات طبقه بندی شده کنکور نقشه کشی عمومی کاردانی، میتونید بر روی عکس کتاب کلیک نمائید.

ارسال دیدگاه(نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.)

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

  Subscribe  
اطلاع از