پرسش های متداول گرافیک یازدهم

ما در ابتدا به یه سری نکات که برای موفقیت در این رشته نیاز دارید اشاره میکنیم و شما هم اگر سوال یامشکلی در زمینه درسی دارید در پایین همین برگه از ما بپرسید:

پرسش های متداول گرافیک یازدهم
پرسش های متداول گرافیک یازدهم

 1- برای موفقیت در این رشته باید به کارهای هنری و فنی علاقه زیادی داشته باشید،و درک و هوش خودتون را در زمینه های هنری افزایش بدید. باید فردی خلاق باشید.

 

 

2- از ایده ها و تکنیک های به روز بهره ببرید. فعال و پویا باشید.

 

 

3- دروس تخصصی که در پایه یازدهم رشته گرافیک می گذرانید شامل کارگاه نوآوری و کارآفرینی، عکاسی2، طراحی2، کارگاه چاپ دستی می باشد که در کنار آنها باید درس انتخابی 2 واحدی بین دو درس کاربرد فناوری های نوین و مدیریت تولید انتخاب نمایند.

برخی از سوالات متداول بچه ها:

بازار کار در این رشته به چه صورتی می باشد؟

خوشبختانه وضعیت بازار کاری این رشته بسیار خوب و وسیع می باشد و اگر مهارت و تجربتون را در این حرفه بالا ببرید، از نظر میزان درآمد و همچنین داشتن شغل بهتر به شما خیلی کمک می کند.

آیا این رشته پر هزینه می باشد؟

هزینه های اولیه که یک هنرجو باید برای تهیه وسایل بپردازد شامل: هزینه دوربین و فیلم و کاغذ عکاسی، هزینه گواش، مقوا و قلمو، مداد رنگی، پاستل، رنگ روغن، مداد های طراحی و همچنین وسایلی مثل ورقه های چوبی و فلزی و ابزار مورد نیاز برای کار با آنها.

شما هم اگر سوالی در نحوه مطالعه، شیوه پاسخگویی به سوالات امتحانی و یا هر سوالی که در زمینه درسی دارین، می تونین از ما بپرسین. 

موفقیت شما آرزوی ماست

ارسال دیدگاه(نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.)