پرسش های متداول گرافیک دوازدهم

در این پایه شما دانش آموزان اگر مشکل یا سوالی در رشته تون احساس می کنید باید در درس کارآموزی، آنها را برطرف کنید و مهارتتون را در این زمینه بالا ببرید چون در آخرین پایه هنرستان هستید و باید در این مقطع تمام تلاشتون رو بکنید. در زیر به موارد و نکاتی که به درد رشته تون میخوره اشاره میکنیم:

پرسش های متداول گرافیک دوازدهم
پرسش های متداول گرافیک دوازدهم

 1- دانش آموزان رشته گرافیک،برای موفقیت بیشتر باید روحیه اجتماعی خود را بالا ببرند زیرا به هنرجو کمک می کند تا با سلائق مختلف آشنا شود و برای استفاده کردن از رنگ ها و نمادهای مختلف در طرح ها، آنها را با توجه به شرایط هر فرد و یا اجتماع مرتبط با موضوع و طرح انتخاب کند.

 

 

2- علاوه بر درس خواندن و گذراندن دوره تحصیلی هنرستان، در کلاسها و دوره هایی که برای تسلط بر نرم افزارهای گرافیک وجود دارد شرکت نمائید. این کار به شما کمک می کند که راحت تر فکر خود را منتقل کنید و گرافیست موفق تری شوید.

 

 

3- دروس تخصصی که در پایه دوازدهم رشته گرافیک می گذرانید شامل کارگاه گرافیک، مبانی تصویرسازی، پایه و اصول صفحه آرایی، تاریخ هنر جهان، خط در گرافیک و کارآموزی می باشد.

برخی از سوالات متداول بچه ها:

در چه حوزه ها و زمینه هایی می توانیم مشغول به کار شویم؟

حوزه های شغلی زیاد و متنوعی در این رشته وجود دارد برای مثال: چاپ دستی چاپ روی پارچه، شیشه، چینی و ... . تهیه عکس های هنری و تبلیغاتی برای موسسات، صفحه آرایی در مطبوعات، کارهای گرافیکی با رایانه در موسسات و سازمان ها و... .

دروس عمومی که برای کنکور نیاز است بخوانیم کدامند و ضرایب آنها به چه نحوی است؟

زبان و ادبیات فارسی، زبان عربی، معارف، زبان انگلیسی، ریاضی، فیزیک و شیمی می باشد که ضرایب آنها به ترتیب 2، 1، 1.5، 1، 4، 2، 2 می باشد.

شما هم اگر سوالی در نحوه مطالعه، شیوه پاسخگویی به سوالات امتحانی و یا هر سوالی که در زمینه درسی دارین، می تونین از ما بپرسین. 

موفقیت شما آرزوی ماست

ارسال دیدگاه(نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.)