پرسش های متداول ماشین ابزار یازدهم

ما در ابتدا به یه سری نکات که برای موفقیت در این رشته نیاز دارید اشاره میکنیم و شما هم اگر سوال یا مشکلی در زمینه درسی دارید در پایین همین برگه از ما بپرسید:

پرسش های متداول ماشین ابزار یازدهم
پرسش های متداول ماشین ابزار یازدهم

 1- هنرجویان عزیز برای موفقیت در این رشته لازم است تجربه و مهارت های خودتون را از همان ابتدای ورود به این رشته بالا ببرید، در درس های کارگاهی و آزمایشگاهی سعی کنید تمام نکاتی که به شما آموزش داده می شود را به طور عملی فراگیرید.

 

 

2- باید محاسبات فنی، رسم فنی و طراحی قطعات مختلف صنعتی را در طول تحصیل در هنرستان به خوبی یاد بگیرید که در آینده برای ساخت قطعات بوسیله ماشین های تراش و ... مشکلی نداشته باشید.

 

 

3- دروس تخصصی که در پایه یازدهم رشته ماشین ابزار می گذرانید شامل: کارگاه نوآوری و کارآفرینی، تولید به روش تراشکاری، تولید قطعات به روش فرزکاری می باشد.

برخی از سوالات متداول بچه ها:

در پایان دوره هنرستان، چه توانمندی هایی باید کسب کرده باشیم؟

مهارت هایی مثل: تراش قطعات فلزی با ماشین تراش، انجام ریخته گری و جوشکاری فلزات، نقشه خوانی و ترسیم نقشه، فرزکاری سطوح مختلف و ... .

پس از فارغ التحصیل شدن در این رشته، در چه سازمان هایی می توانیم مشغول به کار شویم؟

فارغ التحصیلان این رشته می توانند در صنعت ماشین سازی، ابزار سازی، خودرو سازی و یا صنعت کشاورزی و یا هوایی مشغول شوند و یا به طور کلی می توانند در قسمت هایی که نیاز به طراحی و ساخت و تولید قطعات و ماشین آلات داشته باشند، مشغول به کار شوند. 

شما هم اگر سوالی در نحوه مطالعه، شیوه پاسخگویی به سوالات امتحانی و یا هر سوالی که در زمینه درسی دارین، می تونین از ما بپرسین. 

موفقیت شما آرزوی ماست

ارسال دیدگاه(نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.)