پرسش های متداول ساختمان یازدهم

ما در ابتدا به یه سری نکات که برای موفقیت در این رشته نیاز دارید اشاره میکنیم و شما هم اگر سوال یا مشکلی در زمینه درسی دارید در پایین همین برگه از ما بپرسید:

پرسش های متداول ساختمان یازدهم
پرسش های متداول ساختمان یازدهم

 1- سعی کنید تا می توانید تجربه کسب کنید. در این رشته هر چقدر که اطلاعات، تجربه و مهارت کسب کنید کم است.

 

 

2- قدرت تجسم خود را تقویت کنید. باید درک خوب و قابل قبولی از ریاضیات و هندسه داشته باشید. در زمینه مدیریت زمان اطلاعاتی داشته باشید.

 

 

3- دروس تخصصی که در پایه یازدهم رشته ساختمان می گذرانید شامل: کارگاه نوآوری و کارآفرینی، اسکلت سازی ساختمان، نقشه کشی ساختمان و انسان و محیط زیست می باشد و در کنار آن باید درس انتخابی 2 واحدی بین دو درس کاربرد فناوری های نوین و مدیریت تولید انتخاب نمایند و آن رابگذرانند.

برخی از سوالات متداول بچه ها:

در پایان دوره تحصیلی هنرستان چه مهارت هایی را باید به دست آورده باشیم؟

برای مثال در پایان شما باید با مواد و مصالح ساختمانی، سیستم اجرایی ساختمان های بتنی و فولادی، قالب بندی و آرماتوربندی، نقشه کشی و محاسبات و نقشه برداری آشنا شده باشید و در این زمینه ها مهارت لازم را کسب کرده باشید.

بازار کاری این رشته به چه صورت است و در آینده در چه قسمت هایی می توانیم فعالیت داشته باشیم؟

این رشته بازار کار خوبی دارد و در صورت داشتن توانایی و مهارت لازم می توانید به راحتی مشغول به کار شوید برای مثال: نقشه کش ساختمان، ماکت ساز، سرپرست آزمایشگاه مانند آزمایشگاه بتن، نقشه برداری عمومی ساختمان، آرماتوربند و قالب بند و ... .

شما هم اگر سوالی در نحوه مطالعه، شیوه پاسخگویی به سوالات امتحانی و یا هر سوالی که در زمینه درسی دارین، می تونین از ما بپرسین. 

موفقیت شما آرزوی ماست

ارسال دیدگاه(نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.)

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
اطلاع از