پرسش های متداول ساختمان دوازدهم

در این پایه شما دانش آموزان اگر مشکل یا سوالی در رشته تون احساس می کنید باید در درس کارآموزی، آنها را برطرف کنید و مهارتتون را در این زمینه بالا ببرید چون در آخرین پایه هنرستان هستید و باید در این مقطع تمام تلاشتون رو بکنید. در زیر به موارد و نکاتی که به درد رشته تون میخوره اشاره میکنیم:

پرسش های متداول ساختمان دوازدهم
پرسش های متداول ساختمان دوازدهم

 1- برای درس های محاسباتی و ریاضی وقت کافی بگذارید. این درس ها علاوه بر موفقیت در امتحان های کلاسی و بعد از آن امتحان کنکور، به قدرت تجسم هندسی شما نیز کمک می کند و درک درستی از مسائل ساختمانی پیدا می کنید.

 

 

2- با توجه به تکنولوژی و سرعت تغییرات اطلاعات ساختمانی و به روز شدن آنها، نیاز است که یک تکنسین ساختمان با رفتن به دوره های آموزشی یا مطالعه کتاب های جدیدی که منتشر می شوند و یادگرفتن نرم افزارهای جدید مربوط به این رشته، اطلاعات خود را به روز کند.

 

 

3- دروس تخصصی که در پایه دوازدهم رشته ساختمان می گذرانید شامل: اخلاق حرفه ای، نقشه برداری ساختمان، فناوری های ساختمان، دانش فنی تخصصی و کارآموزی می باشد.

برخی از سوالات متداول بچه ها:

دروس تخصصی این رشته که برای کنکور نیاز است شامل چه درس هایی می باشد و تعداد سوالات آنها در کنکور چند تا است؟

شامل فناوری ساختمان های فلزی و بتنی، نقشه کشی فنی ساختمان، نقشه برداری ساختمان، روش های اجرایی ساختمان سازی، ایستایی ساختمان و ریاضی3 می باشند که تعداد سوالات آنها به ترتیب عبارتند از: 25، 10، 10، 10، 10، 10 است.

دروس عمومی که برای کنکور نیاز است بخوانیم کدامند و ضرایب آنها به چه نحوی می باشد؟

زبان و ادبیات فارسی، زبان عربی، معارف، زبان انگلیسی، ریاضی، فیزیک و شیمی می باشد که ضرایب آنها به ترتیب 2، 1، 1.5، 1، 4، 2، 2 می باشد.

شما هم اگر سوالی در نحوه مطالعه، شیوه پاسخگویی به سوالات امتحانی و یا هر سوالی که در زمینه درسی دارین، می تونین از ما بپرسین. 

موفقیت شما آرزوی ماست

ارسال دیدگاه(نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.)