پرسش های متداول تربیت بدنی یازدهم

ما در ابتدا به یه سری نکات که برای موفقیت در این رشته نیاز دارید اشاره میکنیم و شما هم اگر سوال یا مشکلی در زمینه درسی دارید در پایین همین برگه از ما بپرسید:

پرسش های متداول تربیت بدنی یازدهم
پرسش های متداول تربیت بدنی یازدهم

 1- باید سعی کنید که در ارتباط برقرار کردن مشکلی نداشته باشید زیرا اگر در حین انجام کارهای تیمی با سایر اعضا همکاری خوبی داشته باشید و ارتباط موثری برقرار کنید، به سرعت محبوب می شوید و محبوب هم تیمی هایتان می شوید و این خیلی به شما در پیشرفت کردن در درس و کارهیتان، کمک می کند.

 

 

2- باید به روز باشید. در جامعه امروز با پیشرفت هایی که به سرعت در حال اتفاق است، به روز بودن و دانستن اطلاعات جدید ورزشی و همینطور عمل به آن می تونه در موفقیت شما خیلی نقش داشته باشد.

 

 

3- دروس تخصصی که در پایه یازدهم رشته تربیت بدنی می گذرانید شامل: کارگاه نوآوری و کارآفرینی، توسعه مهارت های حرکتی با توپ، توسعه مهارت های رزمی-هدفی، طراحی و زبان بصری می باشد و در کنار آن باید درس انتخابی 2 واحدی بین دو درس کاربرد فناوری های نوین و مدیریت تولید انتخاب نمایند و آن رابگذرانند.

برخی از سوالات متداول بچه ها:

بازار کار و آینده شغلی آن چگونه می باشد؟

با فارغ التحصیل شدن در این رشته می توانید در قسمت های مختلف براساس علاقه و مهارتی که به دست آورده اید مشغول به کار شوید. مانند: داوری مسابقات ورزشی، مربیگری و کمک مربی در رشته های مختلف، معلم ورزش مدارس، سرپرستی اماکن ورزشی و ... .

چه رشته ورزشی از نظر بازار کار بهتر است؟

تنوع رشته های ورزشی بسیار بالا است و نمیتوان گفت که کدوم بهتر است از بقیه! شما برای موفق شدن در آینده و پیشرفت در کارتون لازم است که با توجه به علاقه و مهارت هایی که کسب کرده اید رشته ورزشی خود را انتخاب کنید.

شما هم اگر سوالی در نحوه مطالعه، شیوه پاسخگویی به سوالات امتحانی و یا هر سوالی که در زمینه درسی دارین، می تونین از ما بپرسین. 

موفقیت شما آرزوی ماست

ارسال دیدگاه(نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.)