پرسش های متداول تربیت بدنی دوازدهم

در این پایه شما دانش آموزان اگر مشکل یا سوالی در رشته تون احساس می کنید باید در درس کارآموزی، آنها را برطرف کنید و مهارتتون را در این زمینه بالا ببرید چون در آخرین پایه هنرستان هستید و باید در این مقطع تمام تلاشتون رو بکنید. در زیر به موارد و نکاتی که به درد رشته تون میخوره اشاره میکنیم:

پرسش های متداول تربیت بدنی دوازدهم
پرسش های متداول تربیت بدنی دوازدهم

 1- در این رشته شما علاوه بر تحصیل در این رشته و دریافت مدرک تحصیلی، بر تاثیری که ورزش بر روی شما می گذارد نمیتوان چشم پوشی کرد. شما از نظر آرامش روحی به درجه بالایی می رسید و همیشه فردی سرحال، پر انرژی و سرزنده خواهید بود. 

 

 

2- سعی کنید در طی دوران تحصیل بر روی دروس ریاضی، فیزیک و شیمی خود تمرکز بیشتری بگذارید تا هنگام آمادگی برای کنکور مشکلی در درس های محاسباتی نداشته باشید.

 

 

3- دروس تخصصی که در پایه دوازدهم رشته تربیت بدنی می گذرانید شامل: اخلاق حرفه ای، توسعه سلامت و سبک زندگی با ورزش، عملیات تکمیلی-اصلاحی ورزشها، دانش فنی تخصصی و کارآموزی می باشد.

برخی از سوالات متداول بچه ها:

تعداد سوال و منابع آزمون دروس اختصاصی رشته تربیت بدنی را بگویید؟

شامل: آناتومی و فیزیولوژی، تغذیه و بهداشت مواد غذایی، آزمون های ورزشی، ایمنی و کمک های نخستین که تعداد سوالات آنها به ترتیب عبارتند از: 20، 10، 10 و 10 می باشند.

دروس عمومی که برای کنکور نیاز است بخوانیم کدامند و ضرایب آنها به چه نحوی می باشد؟

زبان و ادبیات فارسی، زبان عربی، معارف، زبان انگلیسی، ریاضی، فیزیک و شیمی می باشد که ضرایب آنها به ترتیب 2، 1، 1.5، 1، 4، 2، 2 می باشد.

شما هم اگر سوالی در نحوه مطالعه، شیوه پاسخگویی به سوالات امتحانی و یا هر سوالی که در زمینه درسی دارین، می تونین از ما بپرسین. 

موفقیت شما آرزوی ماست

ارسال دیدگاه(نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.)