پرسش های متداول الکترونیک دوازدهم

در این پایه به دلیل اینکه شما باید کم کم خودتون رو برای آزمون کنکور فنی و حرفه ای آماده کنید، نیاز دارید که با منابع و سوالات کنکور آشنا شوید و طریقه درس خوندن و برنامه ریزی کردن برای آن را فرابگیرید. در اینجا ما به یه سری نکات اشاره می کنیم و سپس اگر شما سوال یا مشکل درسی داشتید با ما در میان بگذارید:

پرسش های متداول الکترونیک دوازدهم
پرسش های متداول الکترونیک دوازدهم

 1- سال دوازدهم در این رشته دروس الکترونیک عمومی، مدارهای الکتریکی، مبانی مخابرات و رادیو و همچنین درس ریاضی 3 به صورت نهایی برگزار می شود و دانش آموزان برای موفقیت در امتحانات لازم است که از کتاب های مجموعه سوالات امتحانات نهایی استفاده کنند.

 

 

2- در این مقطع شما در کارگاه هایی مانند آزمایشگاه مبانی مخابرات و رادیو و کارگاه الکترونیک عمومی شرکت می کنید که شرایطی را برای شما به وجود می آورند که به صورت عملی و کاربردی دروسی را که تئوری فرا گرفته اید، یاد بگیرید. و همچنین این دو کارگاه از مباحث مهم و اصلی این رشته می باشند.

 

 

3- در این پایه شما دروس تخصصی مثل نصب و تنظیم تابلوهای برق فشار ضعیف، طراحی و اجرای رله های قابل برنامه ریزی و دانش فنی تخصصی را آموزش می بینید که از دروس اصلی و مهم این رشته محسوب می شوند.

برخی از سوالات متداول بچه ها:

دروس عمومی و پایه ایی که در کنکور رشته الکترونیک می آیند، کدامند؟

دروس پایه عبارتند از ریاضیات 1 و 2، فیزیک 1، شیمی 1 و دروس عمومی هم شامل زبان و ادبیات فارسی، عربی، فرهنگ و معارف اسلامی، زبان انگلیسی می باشد.

دروس تخصصی که در کنکور از آنها سوال می آید، چه درس هایی هستند؟

ریاضی3، مبانی برق و مدارهای الکتریکی-الکترونیک عمومی1و2،مبانی دیجیتال،مبانی مخابرات و رادیو، تکنولوژی کارگاه الکترونیک که شامل کارگاه و آزمایشگاه مبانی مخابرات و رادیو، کارگاه الکترونیک مقدماتی و کارگاه الکترونیک عمومی می باشد.

شما هم اگر سوالی در نحوه مطالعه، شیوه پاسخگویی به سوالات امتحانی و یا هر سوالی که در زمینه درسی دارین، می تونین از ما بپرسین. 

موفقیت شما آرزوی ماست

ارسال دیدگاه(نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.)