پرسش های متداول تربیت کودک یازدهم

ما در ابتدا به یه سری نکات که برای موفقیت در این رشته نیاز دارید اشاره میکنیم و شما هم اگر سوال یا مشکلی در زمینه درسی دارید در پایین همین برگه از ما بپرسید:

پرسش های متداول تربیت کودک یازدهم
پرسش های متداول تربیت کودک یازدهم

 1- سعی کنید تا می توانید تجربه کسب کنید. در این رشته هر چقدر که اطلاعات، تجربه، مهارت، تربیت و نگه داری از کودک کسب کنید کم است. 

 

 

2- سعی کنید قدرت استدلال و تفکر را در خود تقویت کنید. داشتن خلاقیت لازمه موفقیت در این رشته است. زیرا کودکان خود موجوداتی خلاق هستند پس نیاز است تا مربی او نیز فردی خلاق و با استعداد باشد تا با کمک کردن به کودک، خلاقیت نهفته در او را شکوفا کند.

 

 

3- دروس تخصصی که در پایه یازدهم رشته تربیت کودک می گذرانید شامل: کارگاه نوآوری و کارآفرینی، انسان و محیط زیست، پرورش مهارت های ارتباطی و مشارکتی و پرورش مهارتهای کلاس کودک می باشد و در کنار آن باید درس انتخابی 2 واحدی بین دو درس کاربرد فناوری های نوین و مدیریت تولید انتخاب نمایند و آن رابگذرانند.

برخی از سوالات متداول بچه ها:

در پایان دوره تحصیلی هنرستان چه مهارت هایی را باید به دست آورده باشیم؟

در پایان شما باید مهارت هایی مانند مراقبت از سلامت کودک، مهارت های ارتباطی و مشارکتی و مهارت های کلامی را کسب کرده باشید.

بازار کاری این رشته به چه صورت است و در آینده در چه قسمت هایی می توانیم فعالیت داشته باشیم؟

شما با توجه به توانایی و مهارتی که به دست آورده اید، می توانید مربی یا کمک مربی در مراکزی مانند پیش دبستانی و مهد کودک، مشغول به کار شوید. یا در مراکز بهزیستی یا پرستار کودک در منزل فعالیت داشته باشید.

شما هم اگر سوالی در نحوه مطالعه، شیوه پاسخگویی به سوالات امتحانی و یا هر سوالی که در زمینه درسی دارین، می تونین از ما بپرسین. 

موفقیت شما آرزوی ماست

ارسال دیدگاه(نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.)