تخفیف
فیلم آموزشی
مصاحبه با رتبه های برتر کنکور الکتروتکنیک
گالری تصاویر
رتبه 1 کنکور الکتروتکنیک

جدیدترین اخبار

کارنامه قبول شدگان
فیلم آموزشی
فیلم آموزشی

برای مشاهده فیلم های آموزشی پایه دهم هنرستان، بر روی آیکن فیلم مورد نظر خود بروید.

ریاضی 1(دهم هنرستان) ، ریاضی 2(یازدهم هنرستان) ، ریاضی 3(دوازدهم هنرستان)

فیلم آموزشی ریاضی 1 پایه دهم ،ریاضی 2 پایه یازدهم ، ریاضی 3 پایه دوازدهم هنرستانکه به صورت کامل و جامع، همراه با حل مسئله و ذکر نکات کنکوری مهم مربوط به این فصل ها و همچنین حل تست های کنکور 98 هنررستان، آموزش داده شده اند، مناسب کلیه دانش آموزان پایه دهم ،یازدهم و دوازدهم هنرستان است که می خواهند این مباحث را برای موفقیت درکنکور  این درس به طور کامل یاد بگیرند.

فیلم های آموزشی رشته الکترو تکنیک هنرستان به صورت جامع

فیلم های آموزشی رشته شبکه و نرم افزار

فیلم های آموزشی رشته معماری هنرستان به صورت جامع

فیلم های آموزشی رشته حسابداری به صورت جامع

ریاضی 1

فیلم آموزشی ریاضی 1 پایه دهم فصل های 1 و 5 که به صورت کامل، همراه با حل مسئله و ذکر نکات مربوط به این فصل ها، توسط مهندس چالاک و دکتر توکلی آموزش داده شده اند، مناسب کلیه دانش آموزان پایه دهم هنرستان است که می خواهند این مباحث را برای موفقیت در این درس به طور کامل یاد بگیرند.

ریاضی 3

این فیلم آموزشی مربوط به ریاضی 3  و یادآوری مبحث تابع و مفاهیم و مروری بر ریاضی 11 می باشد که توسط استاد روزبه یگانه گردآوری و تنظیم شده است. در این قسمت شکل های مختلف تابع را بررسی می کنیم.

عربی

فیلم آموزشی عربی پایه دهم فصل 1 مباحث مربوط به فعل ماضی،مضارع و فعل های امر و نهی، که به صورت کامل، همراه با ذکر نکات مربوط به این فصل، توسط دکتر اصفهانی آموزش داده شده است، مناسب کلیه دانش آموزان پایه دهم هنرستان است که می خواهند این مباحث را برای موفقیت در این درس به طور کامل یاد بگیرند.

فیزیک

فیلم آموزشی فیزیک هنرستان فصل های 2 و 3 که به صورت کامل، همراه با حل مسئله و ذکر نکات مربوط به این فصل ها، توسط دکتر پیکر آموزش داده شده اند، مناسب کلیه دانش آموزان پایه دهم هنرستان است که می خواهند این مباحث را برای موفقیت در این درس به طور کامل یاد بگیرند.

شیمی

فیلم آموزشی شیمی هنرستان فصل های 1 و 2 که به صورت کامل، همراه با حل مسئله و ذکر نکات مربوط به این فصل ها، توسط استاد محرمی آموزش داده شده اند، مناسب کلیه دانش آموزان پایه دهم هنرستان است که می خواهند این مباحث را برای موفقیت در این درس به طور کامل یاد بگیرند.

حسابداری خرید و فروش

فیلم آموزشی کنکور حسابداری مبحث معادله حسابداری توسط استاد علیرضا ابراهیم قزوینی

فیلم آموزشی کنکور حسابداری

حسابداری خرید و فروش

فیلم آموزشی حسابداری مبحث خرید و فروش که به صورت کامل، همراه با حل مسئله و ذکر نکات مربوط به این فصل، توسط استاد سید حمید ثروتمند آموزش داده می شود، مناسب کلیه دانش آموزان پایه دهم هنرستان رشته حسابداری است که می خواهند این مبحث را برای موفقیت در این درس به طور کامل یاد بگیرند.

فیلم آموزشی حسابداری دهم
فیلم آموزشی حسابداری دهم
فیلم آموزشی حسابداری دهم

دانش فنی پایه

فیلم آموزشی دانش فنی پایه رشته شبکه و نرم افزار هنرستان فصل سیستم های عددنویسی که به صورت کامل، همراه با حل مسئله و ذکر نکات مربوط به این فصل، توسط مهندس علی یگانه آموزش داده شده است، مناسب کلیه دانش آموزان پایه دهم هنرستان رشته شبکه و نرم افزار رایانه است که می خواهند این مباحث را برای موفقیت در این درس به طور کامل یاد بگیرند.

نظرات

ارسال دیدگاه(نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.)

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
اطلاع از